TeknoDiot
     
     
     

İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti

İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti

Katlanabilir ekranlı telefonları artık piyasada daha sık görmeye başlayacağız. Samsung’tan sonra Apple da katlanabilir ekranlı telefon trendine uymak istiyor.

Geçtiğimiz ay bazı analistler, Samsung’un Apple’a katlanabilir ekran temin etmeyeceğini, bunun nedeninin de Galaxy Fold’un tasarımını bir süre daha koruyacağını raporlarında belirtmişlerdi.

Ancak yeni gelen bilgiler ise bu durumun tam tersi olduğunu gösteriyor. ET News’in haberine göre Samsung Display ile Apple arasında katlanabilir ekran görüşmeleri başlamış.

[sp-related style=”dark” id=”36907″]

İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti

Şirket tarafından Apple’a gönderilen katlanabilir ekran boyutunun ise 7.2 inç olduğu söyleniyor. Galaxy Fold’un 7.3 inç olduğunu düşünürsek Apple’a gönderilen görsellerin Galaxy Fold’tan daha küçük olduğunu görüyoruz.

LetsGoDigital’da bu haberlerden yola çıkarak katlanabilir iPad olsaydı nasıl görüneceğine dair render yayınladı. Görüntüler de katlanabilir iPad hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Tab A4s Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Kirin 810 Tarafından Desteklenen Honor Tab 6, Honor V30 ile Birlikte Piyasaya Sürülebilir!

Yusuf Karcılar

Bütçe Dostu Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020) Tanıtıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.