1. Ana sayfa
  2. Tablet Haberleri
  3. İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti

İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti

Katlanabilir ekranlı telefonları artık piyasada daha sık görmeye başlayacağız.

«
İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti Tablet Haberleri

Katlanabilir ekranlı telefonları artık piyasada daha sık görmeye başlayacağız. Samsung’tan sonra Apple da katlanabilir ekranlı telefon trendine uymak istiyor.

Geçtiğimiz ay bazı analistler, Samsung’un Apple’a katlanabilir ekran temin etmeyeceğini, bunun nedeninin de Galaxy Fold’un tasarımını bir süre daha koruyacağını raporlarında belirtmişlerdi.

Ancak yeni gelen bilgiler ise bu durumun tam tersi olduğunu gösteriyor. ET News’in haberine göre Samsung Display ile Apple arasında katlanabilir ekran görüşmeleri başlamış.

  • İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti Tablet Haberleri

    Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

İşte Katlanabilir Ekranlı iPad Konsepti Tablet Haberleri

Şirket tarafından Apple’a gönderilen katlanabilir ekran boyutunun ise 7.2 inç olduğu söyleniyor. Galaxy Fold’un 7.3 inç olduğunu düşünürsek Apple’a gönderilen görsellerin Galaxy Fold’tan daha küçük olduğunu görüyoruz.

LetsGoDigital’da bu haberlerden yola çıkarak katlanabilir iPad olsaydı nasıl görüneceğine dair render yayınladı. Görüntüler de katlanabilir iPad hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *