AMD

Karşınızda 20x Zoom Özellikli Oppo Reno 2’nin İlk Tanıtım Videosu

Oppo Reno 2 serisinin 28 Ağustos’ta resmi olarak tanıtılacağını açıkladıktan sonra, Çinli akıllı telefon üreticisi, yaklaşmakta olan Reno 2 serisi için ilk video teaserlarını yayınladı.

Video tanıtımları, 20x dijital zoom da dahil olmak üzere yeni Reno 2 akıllı telefonlarından bekleyebileceğimiz harika özelliklerin yanı sıra daha net ve daha sabit video çekmenizi sağlayan en son Ultra Sabit Mod da sunuyor.

Özellikle tasarım ve kamera özellikleriyle ön plana çıkmayı başaran telefon serisi şimdi daha da güçlendirilerek yenilenecek. Oppo Reno serisinin yeni akıllı telefon modeli olacağı tahmin edilen Oppo Reno 2, özellikle yakınlaştırma yeteneğiyle ön plana çıkabilir.

Oppo Reno 2 geliyor!

Daha önce görüldüğü resmi görünümlü bir promosyon posterine göre, yaklaşmakta olan Reno 2, kesinlikle ince bir çerçeveye sahip tam ekranlı bir ekrana sahip olacak ve şirketin köpekbalığı yüzgeci tarzı selfie kamera tasarımına sahip değil.

Karşınızda 20x Zoom Özellikli Oppo Reno 2'nin İlk Tanıtım Videosu

Yeni Oppo Reno 2 bu kez dörtlü kamera konfigürasyonuyla gelecek ve bu da sırasıyla çift ve üçlü kamera kurulumuna sahip olan mevcut Reno ve Reno 10x Zoom için sıcak bir şekilde karşılandı.

Daha önce, Oppo Reno‘nın serisi, hareketsiz görüntüleri ve özçekimleri çekerken kamera yetenekleriyle ünlüydü. Bununla birlikte, yaklaşmakta olan seri aynı zamanda video çekim yeteneklerine de daha fazla önem veriyor gibi görünüyor. Oppo Reno 2, 28 Eylül tarihinde tanıtılacak.

https://youtu.be/noJodJrqklA

https://youtu.be/LO3nvmTi_xA

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!