Evde Kalan Oyuncuların En Çok Oynadığı Oyunlar Belli Oldu

Abone Ol 

Koronavirüsten dolayı evde kalan oyuncuların oyun tercihi League of Legends, CS:GO ve PUBG oldu.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde vakit geçiren oyun severlerin oyun harcamaları arttı.

TURK Elektronik Para’nın dijital oyun dünyasının önde gelen platformlarından ByNoGame ile ortaklaşa geliştirdiği Param ByNoGame Kart’tan yapılan harcamalar Mart ayında yüzde 15 artarken en fazla harcama League of Legends, CS:GO ve PUBG oyunlarında yapıldı.

Dijital oyun dünyasında oyun satın almak, oyun içi alışveriş yapmak ve oyun ürünlerini alıp satmak isteyenlerin ilk tercihi olan ByNoGame.com ile yaptıkları iş birliğinin sektörde bir ilk olduğunu belirten TURK Elektronik Para Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Ertürk, “Ücretsiz olan Param ByNoGame Kart, başta kredi kartı veya banka hesabı olmayan 13 yaş üstü kullanıcıları hedeflediğimiz bir ürünümüz.

Evde Kalan Oyuncuların En Çok Oynadığı Oyunlar Belli Oldu

Bugüne kadar 200 binden fazla oyunseverle buluşturduğumuz bu kart, tüm bankalarda, POS cihazlarında, ATM’lerde ve internette ve oyun severlerin yakından tanıdığı Steam’de kullanılabiliyor. Kart ayrıca BKM Express’e eklenip, BKM Express’in avantajlarından da yararlanabiliyor” dedi.

#EvdeKal turnuvası talebi katladı

Evde kalmayı teşvik etmek amacıyla ByNoGame ile her hafta düzenlenen ödüllü #EvdeKal turnuvasına katılmak isteyen kullanıcılar nedeniyle Param ByNoGame Kart başvurularının 3 kat arttığı söyleyen Ertürk, “TURK Elektronik Para olarak BaroKart, AdaletKart da dahil olmak üzere 68 farklı ortak marka ile farklı sektörlerde yılda 10 milyar TL hacme sahip 27 milyon online işlem gerçekleştiriyoruz. Başta Param ByNoGame Kart olmak üzere ürünlerimizle oyun pazarına da pratik ve avantajlı çözümler sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Göz atın:   Kingdom Hearts 3 Güncellemesi Sora'nın Tekrar İkili Kullanmasına İzin Verecek

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu