Beklenen Gerçekleşti: Kaptan Amerika Fortnite’a Geldi

Bugün içerik mağazasına eklenen Captain America’nın kıyafeti şunları da içeriyor: Adamantiyum kazması ve sırt süsü. Bu kalkanı ister kazma yerine kullanın ister sırtınıza takıp herkesi çatlatın.

Kaptan Amerika Fortnite oyununda. 2.000 V-bucksa satın alınabilen kaplama, Kaptan Amerika’nın görünümünü ve kalkanını içeriyor. Oyuncular, bu kalkanı kazma olarak kullanacaklar. Bu eşyanın oyundaki işlevi kazma olacak.

Ayrıca, Gösterişli Selam ifadesiyle Captain America’nın gelişini de kutlayabilirsiniz. İfadeyi aşağıda görebilirsiniz. Örneğin daha öncelerde Deadpool, Harley Quinn, Batman ve Catwoman gibi karakterlerin kaplamalarını da oyunculara sundu.

Ayrıca oyunda bu hafta sonu düzenlenecek olan Bağımsızlık Günü’ne katılmayı tercih ederseniz de 300 V-bucks karşılığında Kaptan Amerika’ya ait bir emote’u satın alabiliyorsunuz. Ayrıca Aquaman de kısa bir süre içerisinde oyunda kullanılabilir olacak.

İLGİLİ İÇERİK:  Fortnite’ın Mecha-Monster Savaşı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu