TeknoDiot.com
   
     

Bugünün Ücretsiz Programı: JPG To PDF 4.3

Bugünün Ücretsiz Programı: JPG To PDF 4.3 Bugünün Ücretsiz Programı

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık normalde 29.95 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Bugünün ücretsiz programı: JPG To PDF 4.3

Bugünün Ücretsiz Programı: JPG To PDF 4.3 Bugünün Ücretsiz Programı

JPG To PDF 4.3, resim dosyalarından PDF oluşturmak için kullanabilieceğiniz kullanışlı bir araçtır. Normalde ücretli tam sürüme sahip olan program 1 günlüğüne ücretsiz sunuluyor. Sürükle-bırak yöntemiyle ya da dosya gezgini aracı ile program penceresine eklediğiniz resimden PDF yapma imkanı vermektedir.

JPG To PDF 4.3 toplu dönüştürme özelliği sayesinde çok sayıdaki JPG dosyalarından PDF yapma işlevine sahiptir. PDF sayfa boyutu ayarlamak ve tek sayfaya 4 adede kadar resim ekleyebilmek mümkündür.  JPG To PDF 4.3 için tasarlanmış bir JPG den PDF formatına dönüştürme programıdır.

[button type=”primary” size=”default” link=”https://tr.giveawayoftheday.com/jpg-to-pdf-2/” target=”true” disabled=”false”]İndirmek için tıklayınız[/button]


1 yorum

Avatar
Emirhan 21 Mart 2019 at 10:26

Helal olsun size

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.