Bugünün Ücretsiz Programı: JPG To PDF 4.3 - TeknoDiot.com

Bugünün Ücretsiz Programı: JPG To PDF 4.3

Abone Ol 

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık normalde 29.95 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Bugünün ücretsiz programı: JPG To PDF 4.3

Bugünün Ücretsiz Programı: JPG To PDF 4.3

JPG To PDF 4.3, resim dosyalarından PDF oluşturmak için kullanabilieceğiniz kullanışlı bir araçtır. Normalde ücretli tam sürüme sahip olan program 1 günlüğüne ücretsiz sunuluyor. Sürükle-bırak yöntemiyle ya da dosya gezgini aracı ile program penceresine eklediğiniz resimden PDF yapma imkanı vermektedir.

JPG To PDF 4.3 toplu dönüştürme özelliği sayesinde çok sayıdaki JPG dosyalarından PDF yapma işlevine sahiptir. PDF sayfa boyutu ayarlamak ve tek sayfaya 4 adede kadar resim ekleyebilmek mümkündür.  JPG To PDF 4.3 için tasarlanmış bir JPG den PDF formatına dönüştürme programıdır.

İndirmek için tıklayınız

Göz atın:   Bugünün Ücretsiz Programı: Start Menu X Pro

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu