Tiktok Takipçi Satın Al

Bugünün Ücretsiz Programı: COVERT Pro AEGM

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık normalde 16 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

OVERT Pro AEGM


COVERT Pro – bilgisayarda çalışırken tam gizlilik sağlamak için yenilikçi bir çözüm. Casus yazılımlara karşı korur ve şifrelemeli anında mesajlaşma özelliğine sahiptir. Güvenli platformda çalışırken, tüm uygulamalardaki (tarayıcılar, e-posta istemcileri, ofis yazılımları, haberciler vb.) Tüm kullanıcıların eylemleri güvenle gizlenir. Klavye girişi ve monitör ekranından veri yakalamak engellenir. COVERT Pro’nun (Ağ İzleyicisi, Sürücü İzleyicisi, Sistem işlemleri, Sistem hizmetleri) özel özelliklerini kullanmak, tüm gizli uygulamaları algılamanıza ve kaldırmanıza olanak tanır. COVERT Pro mikrofonu engellemenizi sağlar.

Casus yazılıma karşı korumak için COVERT Pro maskeleme yöntemini kullanır. Kullanıcının casus yazılım maskeleme işlemine karşı en güvenilir yöntemdir. Casuslar için görünmez kalırken, kullanıcının içinde herhangi bir uygulamayı çalıştırabileceği güvenli bir platform oluşturulması anlamına gelir.

Yerleşik güvenli mesajlaşma, gizli iletişim kurmanıza olanak sağlar:

  • Saldırganlar, güvenli platformun içine mesaj yazarken klavye girişine müdahale edemez ve ekran görüntüsü alabilir.
  • Messenger kullanmak için kaydolmanız gerekmez. Adresiniz Covert Pro seri numarasıdır.
  • Tüm giden mesajlar şifrelenir
  • Yeni şifreleme anahtarı her mesaj ve her alıcı için ayarlanabilir.
  • Okuduktan hemen sonra mesajınız sunucudan silinecektir.
  • Mesajlaşma için sunucuyu değiştirme olanağınız var. Nerede olduğunu bilmiyorsanız sunucuyu kırmak imkansızdır.
  • Programı kapattıktan sonra tüm mesajlar bilgisayardan silinecek. Mesajların geçmişi kaydedilmez ve herhangi bir casus yazılım buna erişemez.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu