TeknoDiot
     
     
     

John Wick: Chapter 3 – Parabellum 2. Fragmanı Yayınlandı

John Wick: Chapter 3 – Parabellum 2. Fragmanı Yayınlandı

John Wick serisi tüm askiyonu ile devam ediyor! Son yılların en başarılı aksiyon filmlerinden olan John Wick’in yeni filmi John Wick: Chapter 3 – Parabellum’dan yeni 2. fragmanı yayınlandı.

Chapter 3’ün fragmanı, 2. filmin bittiği yerden başlıyor. Bir önceki filmin sonunda gizli suikastçı örgütünden “ex-communicado” olması için başına ödül konulan John Wick, bir kaçış içerisine girer. Sıra dışı intikam senaryosu ile kendine hayran bıraktıran John Wick, üç yıl aradan sonra beyaz perdeye bomba gibi bir film ile beraber geri dönüyor.

Keanu Reeves’in baş rol olarak yer aldığı filmde, ayrıca Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Halle Berry, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, T Laureiger Hu Chen, Yayan Ruhian ve Lance Reddick gibi tanıdık simalarda yer alıyor. Yönetmlenlik koltığunda bir kez daha Chad Stahelski’nin oturduğu film 17 Mayıs’ta vizyona girecek.

John Wick: Chapter 3 – Parabellum 2. Fragmanı (Türkçe altyazı)

Not: Altyazı için Videonun ayarlarına girip “altyazılar” tuşuna basarak Türkçe altyazıyı açabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


The Witcher Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı

Buğra Noyan

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

Buğra Noyan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (10 Kasım)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.