40 Saatlik Kullanım Süresiyle JBL Tune 510 BT Kulaklık

JBL Tune 510 BT Kulaklık Satışta!

JBL Tune 510 BT Kulaklık Satışta!Ses teknolojisi ve tasarım konusunda öne çıkan ürünleriyle dünyanın en çok tercih edilen markalarından JBL, yeni ürünü Tune 510 BT kablosuz kulaklığını müzikseverlerle buluşturuyor. 5 dakikalık hızlı şarj etme özelliğiyle 2 saat; tam şarj ile ise 40 saatlik kesintisiz müzik keyfi sunuyor.

Kulaklık ve hoparlörde üstün ses teknolojisiyle, kullanıcısına eşsiz müzik deneyimi sunan JBL, yeni ürünü Tune 510 BT kablosuz kulaklığıyla Türkiye’deki müzik tutkunlarına kusursuz ses deneyimi yaşatıyor. Hafifliği, rahat kullanımı ve katlanabilir tasarımıyla fark yaratan kulaklık, 40 saatlik pil ömrüyle öne çıkıyor.

Tune 510 BT’de çok işlevli düğmeye basılarak Siri veya Hey Google gibi ses asistanları etkinleştirilebiliyor. Geliştirilmiş dahili mikrofonu sayesinde görüşmelerde ses kalitesi ve netliğiyle ideal bir kullanım sunan Tune 510 BT, müzik dinlemenin yanında telefon görüşmeleri ve toplantılar için de kullanıcılarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Ağustos ayında Türkiye’de piyasaya sürülen Tune 510 BT, önde gelen teknoloji mağazaları ve online satış noktalarında; pembe, beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleriyle meraklılarıyla buluşuyor.

40 Saatlik Kullanım Süresiyle JBL Tune 510 BT Kulaklık

40 saatlik kesintisiz müzik keyfi

Güçlü Pure Bass özelliğiyle sesi en etkin şekilde yayarak, müziğin kalitesini artıran JBL Tune 510 BT, 5.0 bluetooth ile sesin kusursuzca duyulmasını sağlıyor. Type-C USB kablosuyla 5 dakikada hızlı şarj edilebilme özelliğiyle 2 saat, tam şarj ile ise 40 saat boyunca kesintisiz kullanım sunuyor.

Çoklu bağlantı özelliği

Multi connect (çoklu cihaz bağlantısı) özelliğiyle birden çok cihaza aynı anda kolayca bağlanma imkanı sunan Tune 510 BT, tablet veya bilgisayar gibi cihazlara bağlıyken arama geldiğinde sorunsuz bir şekilde cep telefonuna geçerek, görüşme yapılmasını sağlıyor. JBL Tune 510 BT görüşme sonlandırıldıktan sonra veya gelen arama reddedildiğinde toplantılara kolayca geri dönülmesine imkan veriyor.

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!