JBL Charge 5 Nisan’da Türkiye’ye Geliyor

Ses teknolojisi ve tasarım konusunda öne çıkan ürünleriyle dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olan JBL, yeni ürünü Charge 5 hoparlörünü nisan ayında müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Kullanıcıya eşsiz ses deneyimi yaşatan Charge 5, IP67 yalıtım standardındaki su, toz geçirmeme özelliği ve 20 saatlik kullanım süresiyle fark yaratıyor.

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak ses deneyimlerinin çeşitliliği ve kalitesi artıyor. Kulaklık ve hoparlörde ses teknolojisiyle kullanıcısına üstün deneyim sunan JBL, yeni ürünü olan Charge 5 hoparlörü ile Türkiye’deki kullanıcılarını kusursuz ses deneyimine davet ediyor. Bu yılın nisan ayında tüm dünyada ve Türkiye’de piyasaya sürülecek olan Charge 5 hoparlör çeşitleri, önde gelen teknoloji mağazaları ve online satış noktalarında farklı renk seçenekleri ile müzikseverlerle buluşacak.


AMD

JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor

Dünyada 16 milyon adet satılan ve JBL’in en çok ciro yapan serisi Charge’ın yeni ürünü Charge 5 hoparlör üstün ses performansı sunan pro sound sistemi ile fark yaratıyor. Charge 5, hem ses netliğini hem de bas performansını artırmaya yardımcı olan ayrı bir tweeter ve çift pasif radyatör ile müziğin kalitesini zirveye taşıyor.

20 saat kablosuz müzik dinleme keyfi

Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla kolayca eşleştirilerek kullanılabilen JBL Charge 5 hoparlör, yaklaşık 20 saatlik oynatma süresi ve dahili bir güç bankası ile kullanıcılar müziği durdurmadan cihazlarını hoparlörün şarj portu üzerinden şarj edebiliyor. JBL Charge 5, IP67 yalıtım standardındaki su ve toz geçirmeme özelliği ile kullanıcısına ister plajda, ister bahçede kesintisiz müzik deneyimi vadediyor.

JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor

Birden fazla hoparlörü birbirine bağlanmasını sağlayan PartyBoost özelliği ve tüm JBL ürünlerinde bulunan yüksek ses kalitesi özelliği JBL Charge 5’te ekstra geliştirmelerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bluetooth 5.1 standardı sayesinde konum kapasitesi mükemmelleştirilen JBL Charge 5 hoparlör, yeni nesil teknolojiye entegre USB Type-C özelliği ile, evdeki diğer cihazlarla şarj edilebilirken, powerbank özelliği ile de her yerde mobil cihazları şarj ederek hayatı kolaylaştırıyor.   

JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor  JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor

JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor  JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor

JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor  JBL Charge 5 Nisan'da Türkiye'ye Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu