Tiktok Takipçi Satın Al

Minecraft Seed Kodları

Minecraft’da, birçok şeyi Minecraft Seed Kodları ile yapabilirsiniz. Seed Kodlarını genellikle kendinize özel bir dünya yaratmak için kullanabilirsiniz.

Bu kodlar sayesinde yeni yapılar inşa ederek veya hazır yapılarına içlerine ışınlanarak oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilir ve arkadaşlarınızla beraber zamanınızı daha iyi tüketebilirsiniz.


Sizlerle paylaşacağımız bütün kodlar denendi ve çalışıyor. Kodlar hakkında eğer bilgi birikiminiz yok ise üzülmeyin sizlere resimleri ile birlikte kodların ne işe yaradığını anlatacağız.

Hadi sizlerde eğlence dolu Minecraft kodlarından birisini seçin ve eğlenmeye başlayın. Öncelikle bu kodları nasıl kullanacağını bilmeyen arkadaşlara özel olarak nasıl yapabileceğinizi öğretelim.

Minecraft’ta, çoğu şey genellikle içinde doğduğunuz rastgele dünyaya bağlıdır. Son derece şanslı olabilir ve sakin bir ovaya inebilir veya doğar doğmaz kendinizi hayatınız için koşarken bulabilirsiniz. Bu rastgeleliğin üstesinden gelmek için, hayal gücünüzü daha iyi yakalayan veya Minecraft’taki becerilerinizi zorlayan bir dünyada doğmayı seçebilirsiniz.

Minecraft Seed Nedir? (Tohum)

Tohumlar, Minecraft’ın oynamanıza izin verdiği dünyalar için rastgele oluşturulmuş kodlardır. Yarattığınız her yeni dünya, kendi yerlerine, ganimetlerine, köylerine ve daha fazlasına giden benzersiz bir tohuma sahip olacaktır. Tüm tohum kodlarının, negatif veya pozitif değerlerle temsil edilebilecek bir dizi tamsayı olacağını unutmayın. Genellikle, bu rastgele tohumlar size oyuna plansız ve uyarlanabilirlik temelinde yaklaşma şansı verir.

Minecraft Seed Kodları Nereye Yazılır?

Minecraft Seed Kodları

Minecraft Seed Kodları, Minecraft evreninde sizlere eğlence amaçlı olarak veya farklı amaçlarla kullanabileceğiniz yaşam alanları sunar. Peki bu Minecraft seed kodları nereye yazılır? Hadi öğrenelim!

  • Adım 1: Oyunu açtıktan sonra ana ekranda ki ‘’tek oyuncu veya singleplayer’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 2: Açılan ekranda ki ‘’ Yeni dünya oluştur veya create new world’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 3: ‘’ Daha fazla dünya seçeneği veya more World options’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 4 : ‘’Seed fort he World generator’’ yazan yere Seed kodlarını ekleyin ve ‘’yeni dünya oluştur’’ seçeneğine tıklayın.

Böylelikle sizlerle paylaşmış olduğumuz Seed kodlarını kullanarak sizlerde kendinizi yeni bir habitat oluşturabilirsiniz.

Minecraft Seed Kodları

Minecraft Dağ Evi Seed Kodu

Sizlerle paylaşacağımız bu kod ile oyuna başladığınızda dağın kenarında ve ortasından ırmak geçen bir alanda oyuna başlayabilirsiniz. Bu kodun en güzel özelliklerinden birisi bütün köyler ve evler dağın tam kenarlarındadır. Bu da sizlere güzel bir madencilik zevki yaşatabilir.

Seed Kodu: 50975

Minecraft Cadı Kulubesi Seed Kodu

Bu seed kodunu yazıp yeni dünya oluşturursanız kendinizi bataklığın içerisinde, cadılar ve kedilerle bulursunuz. Bu kod kendi halinde oyunu oynayıp zevk almak isteyen oyuncuların göz bebeği. Cadılara yaklaşırken dikkatli olmanızda fayda var, her ne kadar siz sadece zevk için oynaşınız da onların amaçları farklı.

Seed kodu: 825217104

Minecraft Ada Seed Kodu

Minecraft’ı zor seçeneklerde oynamayı seven binlerce oyuncu mevcut. Bu kod tam sizlere göre! Kendinizi kocaman bir adanın ortasında ve sınırlı kaynaklarla dolu bir adanın ortasında bulacaksınız. Arkadaşlarınızla doyasıya vakit geçirebileceğiniz bu ada da dikkatli olmanızda fayda var. Her an her yerden bir yaratık çıkabilir!

Seed kodu: -2108063506

Bazı Minecraft tohumları rastgele olmaktan çok zanaatkardır, ancak hepsi size Minecraft’ta denemeniz için farklı bir şey verecektir. Bu nedenle, birkaç iyi tanesini bilmek, yeteneklerinizi test edebileceğiniz veya zaman zaman biraz farklı maceralara atabileceğiniz anlamına gelir. Minecraft iksir yapımı hakkında geniş çaplı bir rehberimize de göz atmayı unutmayın.

https://beebom.com/best-minecraft-seeds/

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu