Türkiye'nin En Ucuz James Donkey SSD'leri Satışta

Türkiye’nin En Ucuz James Donkey SSD’leri Satışta

Abone Ol 

James Donkey ürünleri genellikle incehesap siteesinde bulabiliyoruz. James Donkey ilk olarak ülkemizde incehesap ile oyuncu mouse satışlarına başlamıştı. Şimdi ise James Donkey SSD satışına başlıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

incehesap sitesinde orjinal James Donkey ürünlerini bulabiliyorsunuz. Yeni bir ürün kategorisine giren James Donkey bu sefer de PC’lerin vazgeçilemediği SSD olayına girmiş durumda. İncehesap’ta James Donkey SSD‘leri oldukça iyi fiyatlar da diyebiliriz.

480 GB James Donkey JD480 modeli indirim ile 469 TL’ye,  240 GB James Donkey JD24 modeli indirimli fiyatı 239 TL’ye son olarak 120 GB’lık  James Donkey JD120 modeli ise 129 TL’ye alıcısını bekliyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”16618″]

Türkiye'nin En Ucuz James Donkey SSD'leri Satışta

:: James Donkey SSD’lerinin Özellikleri 

– 480 GB James Donkey JD480:  Yazma:480 MB/s  | Okuma:510 MB/s  | Sata 3

– 240 GB James Donkey JD240: Yazma:500 MB/s | Okuma: 560 MB/s  | Sata 3

– 120 GB James Donkey JD120: Yazma: 440 MB/s  | Okuma: 510 MB/s  | Sata 3

James Donkey SSD’leri bu özellikleri ile Türkiye’nin en ucuz SSD’leri olarak şuanda ilk diyebiliriz. Bu fırsat kaçmadan SSD’leri götür. Ayrıca incehesap müşterilerine birde kıyak yapıyor. 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi sunmakta. Son olarak James Donkey SSD‘lerine buradan ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   EVGA GeForce RTX 2080 Ti KINGPIN Duyuruldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!