Tiktok Takipçi Satın Al

Konforun Adresi: James Donkey 711 İnceleme

James Donkey oyuncu ekipman ürünleri ile adından çokça söz ettirmiş bir marka olduğunu biliyoruz. Oyuncu kulaklığı olsun, klavyesi olsun gerek Mouseları olsun ülkemizde kullanıcı kitlesi fazla.

James Donkey 711 tasarımında rakibi olan medusadan tasarımı bence daha iyi duruyor. Kulak başlıkları tamamen çelikten ve hemen üstünde de köprülü şekilde James Donkey logosunu görüyoruz. James Donkey 711 oyuncu kulaklığı incelemesi yayında!


Esnek yapılı olması gerçek anlamda işe yarıyor diyebiliriz. Her kafa tipine uygun bir oyuncu kulaklığı, esnek olmasından dolayı da boy ayarlamak adına kademeli ayarlama yerine esnek yapısından yararlanarak ayarlayabiliyoruz.

James Donkey 711 modeli biraz daha albenili bir tasarıma sahip. Suni deri kafa bandı ve kulak yastıklarına sahip olan modelin sürücülerin bulunduğu kısımı yeşil aydınlatmalar çevreliyor. Kulaklığın bütünlüğünü koruyan çelik kısımlar ise oldukça ince tasarlanarak esneklik artırılmış ve tasarım olarak biraz daha zarif bir görüntü elde edilmiş.

James Donkey 711 uzunn kullanımda kulağı acıtmıyor ve kafanızda arı yapmıyor. Oyuncuların en çok şikayet ettikleri konuların başında geliyor bu sorunlar ancak James Donkey 711 oyuncu kulaklığını uzun kullanım esnasında her hangi bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca kulağınızda takılıyken kulaklarınıza da aşırı derecede rahatsız edecek kadar baskı uygulamadığının da altını çizelim.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 Sürücü olarak ise 50mm tercih edilmiş durumda ve tabii ki oyunlarda daha çok işimize yarayan 7.1 ses teknolojisi asıl bu kulaklığı kulaklık yapan başlıca özelliklerden bir tanesi.

Mikrofon konusunda da ortaya güzel iş çıkarııyor. Sesi oldukça temiz ve kaliteli bir biçimde iletmeyi başarıyorlar. bass seviyesi ortalamanın üzerindeyken tizler ise arada boğulmadan çıkabiliyor.

James Donkey 711  yazılımına değinecek olursak ekolayzır, mikrofon ayarları, sanal 7.1 ses ayarlarını rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Ek olarak çeşitli profiller oluşturup kayıt etmeniz mümkün kılınmış. Ayrıca yazılımda Türkçe dil desteği olsa bizce daha iyi olabilirdi.

Şimdi biraz daha teknik özelliklerine bakacak olursak;

  • Sürücü boyutu: 50 milimetre
  • 7.1 ses teknolojisi bulunuyor, bu özellik tam oyuncuların ihtiyacı diyebiliriz. Müzik dinlerken ve oyunlarda gereken durumlarda ses kasmanız sırasında 7 .1 ses teknolojisinin önemini bir kez daha anlıyorsunuz.
  • Kulaklık hassaslığı ise 112 desibel seviyesinde
  • Kablo uzunluğu 2.2 metre uzunluğunda olduğunu söyleyelim. Bu uzunluk masaüstü bilgisayar kullanıcıları için oldukça iyi uzunluk.

Sonuç olarak James Donkey 711 oyuncu kulaklığı modeli düşük bütçeli oyuncular için oldukça iyi alternatifler sunmayı başarmış. Şu anda piyasada 170-180 TL arasında fiyat etiketine sahip. Almayı düşünürseniz video ile ilgili tüm linkler açıklama kısmında yer alıyor. Bu videomuzda James Donkey 711 oyuncu kulaklığına yakından baktık.

James Donkey 711 inceleme videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu