Tiktok Takipçi Satın Al

Acer, Yeni Predator Triton Oyun Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu

Oyun dizüstü bilgisayarlarına gelince, Acer’ın Predator dizüstü bilgisayar serisi aslında oldukça iyi bilinmektedir. 

Bir tane almayı düşünüyorsanız, Acer’ın IFA 2019’da bir kaç yeni oyun dizüstü bilgisayarı duyurduğunu öğrenmekten memnun olacaksınız. Bunlar Acer Predator Triton 300 ve Predator Triton 500 isimleriyle duyuruldu.

Acer Predator Triton 300 özellikleri


Triton 300 ile başlayarak, önceliği mobilite olan oyunculara yönelik bir oyun dizüstü bilgisayarı. Acer, Triton 300’ün sadece 2.3 kg ağırlığında, tam ışık olmasa da, daha büyük oyun dizüstü bilgisayarlarına kıyasla oldukça hafif. 

Kasanın altında, NVIDIA GeForce GTX 1650 ekran kartı ile birleştirilmiş Intel’in 9. Gen Core i7 işlemcisinin kullanımına bakıyoruz, 32GB’a kadar RAM desteği, ekstra depolamaya ihtiyaç duyanlar için 2x 1 TB SSD ve 2 TB HD diske sahip. Aynı zamanda 144Hz yenileme hızı ve 3ms tepki süresi sunan 15,6 inç Full HD ekrana sahip.

Tüm bunlara ek olarak Acer’ın yeni dizüstü oyuncu bilgisayarı, Triton 500’de kullanılan “CoolBoost” teknolojisini ve şirketin AeroBlade fan teknolojisini de bünyesinde barındırıyor.

Acer, Yeni Predator Triton Oyun Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu

Tüm bu özellikleriyle birlikte duyurulan Predator Triton 300, ekim ayı itibarıyla Avrupa ülkelerindeki raflarda yerini alacak ve fiyatıysa 1.400 dolar (yaklaşık 8.000 TL + vergiler) olacak.

Acer Predator Triton 500 özellikleri

Triton 500‘e gelince, Triton 300 ile aynı özellikleri paylaşması bekleniyor, ancak bir ana fark olacak. Ayrıca 15,6 inç Full HD ekrana sahip olacak olsa da Triton 500 aslında 300Hz yenileme hızıyla geliyor. Acer, fiyatlandırma ve bulunabilirlik açısından Triton 300’e 1,299 Euro olarak fiyatlandırdı ve bu Ekim ayında EMEA bölgesinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Öte yandan, Triton 500 bu Aralık ayında Kuzey Amerika’da piyasaya sürülecek ve fiyatı $ 2,799 olacak.

Acer, Yeni Predator Triton Oyun Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu