Tiktok Takipçi Satın Al

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

Ücretsiz VPN ve lisanslı bir VPN’e nasıl sahip olabileceğinizi ve VPN’nin çoklu kullanım alanlarından bahsedeceğiz. VPN, kişiye özel sanal özel ağ anlamına gelir. Bu özel ağlar kişilere korumalı bağlantı oluşturmaya izin verir.

VPN programları kişinin internetini şifreleyerek online ortamda kimliğini gizlemeyi sağlar. Ayrıca bu içeriğimizde sizlere aylık 55 TL ücrete sahip iTop VPN VIP lisansı hediye edeceğiz.

VPN’nin Çalışma Mantığı Nedir?

VPN, kişisel internetinizin ip adresini VPN hizmeti almış olduğunuz firmanın ana bilgisayarı tarafından yönetilen özel olarak yapılandırışmış bir uzak sunucu tarafından yeniden yönlendirerek gizleme yapar. Kısacası siz internet üzerinde gezinirken VPN sunucusu sizin verilerinizin kaynağı olur. Bu şekilde çalışan VPN sizlere web siteleri ve gönderip aldığınız verileri anlaşılamaz hale getirerek ISP tarafından bile anlaşılamayan bir filtreleme yapar.

iTop VPN Neler Sunar?

İlk olarak ücretsiz plandan bahsedelim. Ücretsiz plan kullanıcıya günde 700 MB veri (ayda 21 GB) ve 16 konum seçeneği (ABD ve Birleşik Krallık dahil) sunar ve rakiplerinin çoğunu kolayca geride bırakır. Bir abonelik için ödeme yapmak, 100’den fazla konuma ve 1.800’den fazla akış ve oyun için optimize edilmiş sunucuya erişmenizi sağlar. (P2P, yalnızca birkaç uzman sunucuda da desteklenir.)

Normalden daha uzun bir bonus özellik listesi, bölünmüş gizleme ile birlikte reklam, izleyici ve kötü amaçlı yazılım engelleme, tarayıcı geçmişi temizleme ve bir Güvenlik Güçlendirme aracı, cihazınızın gizlilik ayarlarınızı kontrol eder ve herhangi bir sorun konusunda uyarır.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

Çoğu VPN, WireGuard ve OpenVPN gibi güvenli VPN protokollerini kullanarak gizliliğinizi korur. Bu, güvende olacağınızı garanti etmez. Bir sağlayıcı kurulumlarında kolayca hata yapabilir. Ancak bunlar açık kaynaklıdır, böylece herkes nasıl çalıştığını görebilir veya kodu sorun olup olmadığını kontrol edebilir.

Ancak, iTop kendi özel şemasını kullanır. Windows uygulaması, VPN sunucusuna hızlı bir proxy bağlantısı yapıyor gibi görünüyor, ardından trafiğinizi tünelden yönlendirmek için WinDivert adlı bir açık kaynak paketi kullanıyor ve görünüşe göre iTop’un kendi protokolüyle şifreliyor. Belki bu güvenli, belki değil, ancak şirket yargılamak için yeterli bilgi sağlamıyor. Örneğin kullandığı şifrelemeyi kontrol edemezsiniz.

VPN protokolleri, her bir VPN hizmetinin kalbinde yer alır ve verilerinizin nasıl aktarıldığını ve sizi güvende tutmak için nasıl şifrelendiğini belirler. Çoğu sağlayıcı, diğerlerinin yanı sıra hem güvenilir hem de açık kaynak olan OpenVPN ve WireGuard’ı kullanır, ancak iTop normdan uzaklaşıyor gibi görünüyor.

iTop, denenmiş ve doğrulanmış protokollerden birini kullanmak yerine, görünüşe göre verilerinizi bir proxy bağlantısı aracılığıyla VPN sunucusuna göndererek kendi özel protokolüyle şifreliyor.

Güvenilir VPN Nereden Alınır?

VPN, satışı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bazı firmalar yüksek fiyatlar bazı firmalar ise düşük fiyatlar sunar. Ücretsiz hizmet veren firmalarda bulunmakta. Fakat önemli olan fiyat/performans/güvenilirlik dengesini sağlayan bir firmadan hizmet almaktır.

Bu bilgilendirici makalemizde sizlere iTop VPN hizmetinden, fiyatlandırmasından ve ücretsiz kullanımından bahsedeceğiz. iTop VPN, Windows, PC, Mac, Android, iOS ve internet tarayıcısı için VPN hizmeti sağlayan bir yazılımdır.

iTop VPN ile tek üyelik alımı yaparak birden fazla cihazda kullanım yapabilme imkanınız var. Her platform için ayrı bir üyelik ve ücret ödemenize gerek yok. Aldığınız üyelikle yukarıda belirttiğim tüm platformlarda kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

iTop’un ücretsiz VPN sürümün de bulunmakta. Ücretsiz versiyon ücretli versiyona göre biraz daha kısıtlı olmakla birlikte aşağıda üyeliklere ait bilgilendirmede genel farkları görebilirsiniz. iTop son zamanlarda Windows VPN ve PC VPN hizmetlerinde en çok kullanılan firmalardan birisi olmaya başladı. Verdiği uygun fiyat ve sorunsuz hizmet sayesinde yeni kullanıcılar edinmeyi başardı.

Ücretsiz iTop VPN İndirin!

VPN Kullanım Amaçları

 • Oyun
 • İnternet Araştırması
 • İnternet Yayınları
 • Çalışma ve İş
 • Sosyalleşme

Windows için iTop VPN okul, ofis veya bölge tarafından engellenen ve beğendiğiniz yetişkinlere uygun içerik sitelerini içeren (reşitlik çağındakiler için) uygun olmayan web sitelerini ziyaret etmenin en kolay yolunu bulur.

Sansürü atlayarak internette gezinmek için Windows için bu en iyi VPN tarafından sağlanan bir sunucuya bağlandıktan sonra yeni bir IP adresi atanacaktır. Gizliliğiniz, otomatik temizleme motoru ile garanti edilir. Seçenek etkinleştirildiğinde, tüm tarama geçmişi ve çerezler otomatik olarak kaldırılacaktır.

Windows için iTop VPN, bölge kısıtlamasına rağmen oyununuzu herhangi bir bölgede serbest bırakır. Birçok ülkede veya bölgede birden fazla sunucu sunar. Bölgenizde yasaklanmış çevrimiçi video oyunlarını başarıyla oynamak için orijinal coğrafi engelleme IP adresini gizlemek için bu sunucuları bağlayabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

Ücretsiz iTop VPN İndirin!

WhatsApp, Twitter, Facebook, Instagram, Tiktok gibi sosyal ağların hükümet sansürüyle karşı karşıya olduğu, Windows için iTop VPN’in yasaklı hizmetlere erişim için internet trafiğini rutinleştirdiği ve orada kalmanıza yardımcı olduğu bir ülkeye taşınırsanız veya uzun süreli bir iş seyahatiniz varsa arkadaşlarınız ve ailenizle dokunun. Gizliliğin ifşa edilmesini ortadan kaldırmak için üst düzey güvenli bir yol sunar.

iTop sürümünü Windows VPN şeklinde kullanabiliyorsunuz. Sınıfının en iyisi şifreleme, yıldırım hızı ve
aynı anda 5 cihaz ile tek tıklamayla küresel İnternet’e özel erişim sağlayabilmeniz imkan tanıyor.

Ayrıca iTop VPN; Netflix, Disney+, Hulu, BBC iPlayer, Facebook, WhatsApp, Tiktok, Roblox, Call of Duty Mobile, PUBG vb. dahil olmak üzere çeşitli video, müzik, sosyal medya ve oyunlara erişmenize yardımcı olur.

iTop VPN VIP Lisansınızı Alın

Evet en dikkat çeken konuya geldik. iTop ve teknodiot.com olarak sizlere aylık 55 TL fiyata sahip VIP lisans hediye ediyoruz. Aşağıdaki alandan VIP hesabını alıp, aktif olarak Windows, PC, Mac, Android, iOS ve internet tarayıcısında kullanabilirsiniz. Aktifleştirme adımları da şu şekildedir;

 • iTop programını veya uygulamasını açın.
 • Program açıldıktan sonra ana ekranda “zaten satın aldınız mı” kısmına tıklayın.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

 • Açılan sayfadaki alanlara ise aşağıda verdiğimiz hediye mail adresi ve şifreyi girin.
 • Giriş yap butonuna tıklayın.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

 • Evet artık 1 aylık VIP üyeliğiniz hazır!
Hediye VIP Hesabı: teknodiot2@itopuser.com Şifre: MKesTD7Y
Not: 50 cihaza kadar, bir aylık abonelik, tüm platformlarda kullanılabilir, şifre değiştirilmesine izin verilmez

Şimdi iTop VPN İndirin!

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

iTop VPN, 2016’da piyasaya çıktı. Yeni bir VPN hizmeti olmasa da, bazı büyük oyuncular gibi sadece beş yıl içinde pazara uyum sağlamak için zamanı olmadı.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

iTop VPN Ne Kadar Hızlı?

iTop VPN, diğer en iyi VPN seçimlerimizden bazıları kadar hızlı. Hız her zaman bir VPN için çok önemlidir. Büyük olasılıkla, bölgesel olarak kısıtlanmış içerik akışı yapmak, multimedya sosyal platformlarına göz atmak veya dosya indirmek ve yüklemek için iTop VPN kullanabileceksiniz. Hız sonuçlarına bakmadan önce, bunun bulunduğunuz yere ve internet hızınıza göre değişebileceğini unutmamak önemlidir.

Yakındaki sunucuları kullanırken anonimlik ve güvenlik için günlük kullanımdaki hız iyidir. Bu, çevrimiçi güvenliğini ve gizliliğini geliştirmek isteyen herkes için iyi bir seçim yapmak için yeterlidir.

iTop VPN Ne Kadar Güvenli?

iTop VPN güvenli bir VPN uygulamasıdır. En gelişmiş şifreleme protokollerini kullanmasa da verilerinizi korumaya devam eder. Kesin bir kayıt tutmama politikası ve internet bağlantınızın aniden kesilmesi durumunda bir kapatma anahtarı vardır. Kısacası, güvenliğiniz için iTop VPN şunları yapar:

 1. 256 bit şifreleme
 2. TCP, UDP ve HTTP şifreleme protokolleri
 3. Gelişmiş güvenlik için öldürme anahtarı
 4. DNS koruma
 5. Tarayıcı ve cihaz koruması

TCP şifreleme: iTop’un sürümü, diğer birçok VPN’nin çalıştığı OpenVPN standardı ile ilgili olmasa da, sektörde yaygın olarak kullanılan katmanlı bir şifreleme protokolü.

UDP şifrelemesi: TCP ile birlikte çalışan ve daha yüksek ağ hızları sağlayan bir şifreleme protokolü. iTop’un sürümü yine OpenVPN ile ilişkili değil.

HTTP protokolü: HTTP, başlı başına bir şifreleme protokolü değildir, daha çok veri aktarımı için bir sistemdir.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

Çevrimiçi güvenliğimizi ve gizliliğimizi geliştirmek için VPN’ler kullanıyoruz. Web’de gezinirken IP’nizi değiştirebilir ve bağlantınızı şifreleyebilirseniz, çevrimiçi ortamda daha rahat hissedebilirsiniz. VPN’niz verilerinizi günlüğe kaydederse bunların tümü geri alınabilir.

Kullanım Kolaylığı

iTop VPN’i günlük olarak kullanmak çok sezgiseldir. Ortalama VPN sunucu seçiminizden daha fazla seçeneğe sahip olsalar da, gerçekten kısa sürede asabilirsiniz.

iTop VPN, akış, sosyal medya kullanımı veya oyun için özel sunucular sunar. İhtiyaçlarınız bu kategorilerden herhangi birine girmiyorsa, “Tüm Sunucular”a tıklamanız yeterlidir. Bu, kullanabileceğiniz tüm iTop sunucularının bir listesini açacaktır.

iTop VPN istemcisini kurarken de birkaç hıçkırıkla karşılaşabilirsiniz. Yürütülebilir yükleyiciyi indirmeniz, varsayılan Windows sihirbazı talimatlarını izlemeniz yeterlidir ve işiniz bitti.

Hızlı ve Güvenilir VPN İsteyenlerin Tercihi: iTop VPN (VIP Lisansı Hediye)

Şimdi iTop VPN İndirin!

VIP özelliklerinin kilidini açmaya çalışırken biraz sorun yaşarsınız. Uygulamayı ilk açtığınızda, hesabınıza giriş yapmanız istenmez. Aldığınız varsayılan deneyim, iTop’un ücretsiz sürümüdür. Giriş yapmak roket bilimi değildir, sadece ekranın sol alt köşesine kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ama yine de biraz kafa karışıklığına neden olabilecek fazladan bir adım.

iTop VPN incelememizde belirtmek istediğimiz bir diğer mükemmel şey: Windows, iOS ve Android dahil olmak üzere tüm büyük platformlar için uygulamaları var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
4

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu