Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

iTop Screen Recorder 2.0: Gecikmesiz 4K UHD Kalitesinde Yüksek FPS Oynanış Kaydı Özelliği ile Gelmektedir.!

Birçok bilgisayar kullanıcısının her zaman aradığı ve bazen arayıp istediğini bulamadığı programlar vardır. Bu programların arasında yer alan ekran kaydedici programları arasında kaliteli ve stabil çalışanını bulmak zordur. iTop Screen Recorder, çevrimiçi toplantılarda, kurslarda veya web akışlarında kayıt yapan kullanıcılar için de uygundur.

Özellikle ücretsiz sürümlerde birçok sorun çıkan programlar vardır. Bunun dolayı iTop tarafından sunulan %100 ücretsiz PC için ekran kaydedici programı sayesinde ücretsiz paketi sayesinde süresiz olarak kullanma imkanı kullanıcıya sunuyor.


Bu arada şunu da belirtelim, bu yazımızın okuyucularına 33 dolar (443 TL) değerinde iTop Screen Recorder PRO sürümünün 200 kişinin kullanabileceği ücretsiz key hediye etmiş olacağız. Ücretsiz iTop Screen Recorder PRO key almak isterseniz yazımızı okumaya devam edin!

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

Uygulamayı rakiplerinin önünde yapan şey, istediğiniz kadar kayıt yapmanıza izin vermesidir. Bununla, süre sınırları hakkında endişelenmeden tüm oyun oturumunu kaydedebilirsiniz. Daha da iyisi, filigran olmadan da kayıt yapabilirsiniz; yalnızca ayarlarda ‘Filigran Yok’ seçeneğinin işaretini kaldırmanız yeterlidir. Alternatif olarak, videolarınızın kopyalanmasını önlemek için özel bir filigran oluşturabilirsiniz. 

iTop Screen Recorder, günlük iş akışında ve değerli anılarınızı kaydetmeye ve kaydedilen videoyu mükemmel hale getirmek için düzenlemeye yardımcı olan içerisinde basit arayüze sahip bir video düzenleyiciye sahip. Kullanımı kolay bir ekran kaydedicisidir.

Video konferansları, online seminerleri, online dersleri, sunumlarınızı, oyunları, filmleri ve benzerilerini kaydetmek için akıllıca bir seçim olacaktır. Şimdi gelin iTop Screen Recorder ana özelliklerine yakından bakalım.

Ücretsiz İndirin!

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

 • Dosya Boyutu: 59.6MB
 • Çıkış Tarihi: 2021-11-19
 • Geliştirici Firma: iTop Inc.
 • Lisans Türü: Ücretsiz / Pro

iTop Screen Recorder Neler Sunuyor?

iTop ekran kaydedicisi programı, kaliteli video kayıt deneyimi sunan ve 4K UHD video kalitesini destekleyen gelişmiş bir PC ekran kaydedici olan iTop Screen Recorder 2.0 sürümü ile çıkış yapmıştı. Ekran kartınızı kullanarak kodlama teknolojisi uygulayarak oyun kaydını profesyonel bir düzeye getirmekle kalmaz, aynı zamanda ekran kaydının her adımında akıcılığı ve rahatlığı da kullanıcısının hissedeceği yere getirir.

iTop Screen Recorder, kolay çalıştırma adımları, esnek kayıt seçenekleri ve orijinal grafik video kalitesi sunan hafif bir Windows PC ekran kaydedicidir. Yeni yayınlanan sürüm ile gelişmiş GPU oluşturma ve kodlama teknolojisi oyun kayıt performansında büyük ölçüde arttırma gerçekleştirilmiştir.

Elektronik cihazlarda ekran boyutu için standart bir en boy oranı yoktur, yalnızca görüntüleri kaydedin. Ancak çoğu TV ve PC 16:9 en boy oranı kullanır. Aynı zamanda standart HDTV formatı ve YouTube videoları için kullanılan en boy oranıdır.

Örneğin, ekranı 4:3 en boy oranı kullanarak kaydederseniz ve yakalamayı 16:9 en boy oranı kullanan bir platformda yayınlamak isterseniz, video belirtilenin solunda ve sağında dikey siyah kenarlıklara sahip olacaktır. pencere. Ekran yakalama sırasında özel, görünmeyen pencerelerdeki işlevleri tamamlamanız gerekiyorsa veya bilgisayarınızı diğer etkinlikler için kullanırken canlı bir akış kaydetmek istiyorsanız bu iyi bir seçimdir.

Sabit oran (4:3 veya 16:9): Elektronik cihazlarda ekran boyutu için standart bir en boy oranı yoktur. Ancak çoğu TV ve PC 16:9 en boy oranı kullanır. Aynı zamanda standart HDTV formatı ve YouTube videoları için kullanılan en boy oranıdır. Ekranı 4:3 en boy oranı kullanarak kaydederseniz ve yakalamayı 16:9 en boy oranı kullanan bir platformda yayınlamak isterseniz, videonun solunda ve sağında dikey siyah kenarlıklar olacaktır.

Oyunlardaki Kayıt Performansı

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

iTop kullanan oyuncular, 120 FPS’ye kadar yüksek performanslı oyunlar söz konusu olduğunda bile, oyun sırasında kayıt yaparken artık gecikme veya kare düşmesiyle karşılaşmayacaklar.

Ek olarak HUD (heads-up display) özelliği ile birlikte, oyuncuların mevcut FPS’yi ve ekranda şeffaf bir şekilde aktarılan diğer bilgilerini sağlar.

Ayrı şu özellikten bahsetmesek olmaz iTop kullanıcıları, belirli senaryolar için “PC ekranını kaydet“, “yüksek performanslı oyunları kaydet” ve “yalnızca ses dosyalarını kaydet” gibi farklı modları arasında geçişlerini kolaylıkla yapabileceklerdir. İstediğiniz şeyleri kaydetmen sizin elinizde olmuş olacak!

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

iTop Screen Recorder ile Video Düzenleyin

iTop Screen Recorder, içerisinde yer alan dahili bir video düzenleme aracı ile geliyor. Bu video düzenleme aracı sadece 64-bit Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalıştığının altını çizelim.

Video düzenleme sırasında kesme ve düzeltmeyi daha hassas, daha doğru hale getirerek kullanıcısını memnun etmektedir. Video, ses ve ekran görüntüsü dosyaları kaydedilir ve kullanıcıların içeriklerini oluşturmak için ihtiyaç duydukları dosyaları hızla seçmeleri için arayüz de net bir şekilde görüntülenir.

Ayrıca kaydedilen videoların grafik kalitesi, orijinal tanımı 4K UHD kalitesine kadar yansıtır. iTop Screen Recorder ile birlikte yeni çıkan Windows 11 işletiminin yanı sıra eski Windows 10, 8/8.1, 7, Vista ve XP sistemleri de dahil olmak üzere tüm Windows sürümleriyle uyumludur.

Ücretsiz İndirin!

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

Kontrol paneline giderek ekran görüntülerinizi düzenleyin. Örneğin, Kreasyonlarım altındaki dosya listesinde, her dosyanın sağında üç simge bulunur. İşlevleri aşağıdaki gibidir:

 1. Önizleme: Bu bir oynat düğmesi gibi görünür ve kaydı önizlemenize olanak tanır.
 2. Düzenleme: Bu, kare içindeki bir kalem gibi görünür ve videoyu düzenlemenize olanak tanır.
 3. Sil: Bu bir çöp kutusuna benziyor ve dosyayı panodan ve bilgisayarınızdan kaldıracak.

Kaydı düzenlemek için Düzenle simgesine tıklayın. Yeni bir pencere açılacaktır. Videonuzu ekranın üst kısmında gösterecektir. Alt kısımda, ekran görüntüsünü izlemek için oynat’ı tıklayabilirsiniz. Oynat düğmesinin yanında videonun uzunluğunu gösteren bir çubuk bulunur. Videonun başını veya sonunu kırpmak ve silmek için çubuğun sağındaki ve solundaki okları tıklayıp sürükleyin.

Bu pencereyi kapatmadan önce düzenlemeleri kaydetmeniz gerekecek. Pencereyi kaydetmeden kapatmaya çalışırsanız, kaydetmeden çıkmak istediğinizden emin olup olmadığınızı soran bir iletişim kutusu görürsünüz. Bu size yaptığınız değişiklikleri koruma şansı verir.

Bir videoyu başlangıcını ve sonunu kırparak düzenleyebilirsiniz, ancak bu programı kullanarak bir ekran görüntüsünü düzenleyemezsiniz. Ancak, bilgisayarınız size kırpma ve döndürmeyi içeren temel düzenleme seçenekleri sunmalıdır.

iTop ekran kaydedici herkes için ideal bir ekran kaydedicidir . Uygulama, zaman sınırı olmaksızın sorunsuz ve kolay kayıt imkanı sunar. Bunun da ötesinde, temel düzenleme ile birlikte gelir ve hatta popüler video paylaşım platformlarına uygun paylaşım sunar. Sonuç olarak, kendi kendine hazırlanmış öğreticiler, oyun kaydı ve diğer video kaydı amaçları arıyorsanız, sahip olmanız gereken kullanışlı bir araçtır.

 Videolarınızı Direkt Olarak Paylaşın!

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

Belirtildiği gibi, uygulama aynı zamanda yerleşik bir video düzenleyici ile birlikte gelir ve bu da kayıtlarınızı düzenlemenize olanak tanır. Bununla birlikte, bu özellik videoları kesme, kırpma ve bölme ile sınırlıdır. Kaydetme söz konusu olduğunda, iTop ekran kaydedici çok çeşitli biçimleri destekler. Ayrıca videolarınızı doğrudan uygulamadan çeşitli platformlarda paylaşabilirsiniz. Bununla, eserinizi Facebook, Instagram , YouTube ve Twitch hesaplarınıza gönderebilirsiniz.

Ücretsiz İndirin!

iTop Ekran Kaydedicinin Faydaları

Diğer ekran kaydedicilerin aksine, iTop Ekran Kaydedici yerleşik bir video düzenleyiciyle birlikte gelir . Bununla, yakalanan videoyu kırpabilir, kesebilir ve bölebilirsiniz. Daha da iyisi, filigranlı veya filigransız kayıt yapabilirsiniz. Dahası, kayıtlarınız için herhangi bir zaman sınırı yoktur.

Ayarlar sekmesi üzerinden de genel ayarları, kayıt alanını, format seçeneklerini, webcam gibi tüm program ayarlarına erişebilir ve güncelleyebilirsiniz.

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

Gelişmiş Ayarlar Seçeneği

 • Gelişmiş ayarlar, ekran görüntünüzü ana kontrol panelindeki temel ayarlardan daha fazla özelleştirmenize olanak tanır. Bunlara erişmek için, panonun sağ üst köşesinde üst üste yığılmış üç satır gibi görünen Seçenekler hamburgerine tıklayın. Aşağıdakileri ayarlamak için ‘Ayarlar’ı seçin:
 • Genel Ayarlar: Dili ve temel program yükleme ve görüntüleme seçeneklerini ayarlayın.
 • Kaydetme Konumu: Dosya kaydetme konumunu ve diğer temel kayıt seçeneklerini seçin. Bu, fare imleci efektleri için vurgulama veya tıklama animasyon seçeneklerini seçebileceğiniz yerdir.
 • Web Kamerası: Ekran yakalamanız sırasında bir web kamerası görüntüsünün yer paylaşımını göstermek istiyorsanız kutuyu tıklayın. Bu seçeneği belirledikten sonra, kullanmak istediğiniz web kamerasını seçebilir ve önizlemeyi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bindirme konumunu ve boyutunu da seçebilirsiniz.
 • Format: En iyi kaliteyi desteklemek için video formatını ayarlayın. Burada video boyutunu, dosya biçimini, kare hızını, bit hızını ve kaliteyi seçebilirsiniz.
 • Kısayol Tuşları: Hızlı başlatmak, durdurmak, yalnızca ses kaydetmek, duraklatmak, devam ettirmek ve ekran görüntüsü almak için klavyenizi kullanabilmeniz için kısayol tuşlarını ayarlayın.
 • Kayıt Sonrası: Kayıtlarınıza ana kontrol panelinden erişin. Bir kaydı durdurduktan sonra dosya, Yaptıklarım altında görünecektir. Bu, birincil işlev düğmelerinin altındaki ana gösterge panosundadır. Burada video yakalamalarınızı, ses kayıtlarınızı ve ekran görüntülerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sağda, her dosyanın konumunu görüntülemek için klasör simgesine tıklayın. Yakalama listesini yenilemek veya bunları oluşturma zamanı, dosya adı veya dosya boyutu sırasına göre görüntülemek için buradaki simgeleri de kullanabilirsiniz.

Ücretsiz iTop Screen Recorder PRO Key

Evet herkesin heyecanla merak ettiği bölüme geldik. iTop Screen Recorder yazılımı her ne kadar %100 ücretsiz olsa da daha fazla özelliği kullanmanız için PRO pakete sahip olmanız gerekmektedir. Bizlerde sizlere iTop Screen Recorder PRO key ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Aşağıdan ücretsiz iTop Screen Recorder PRO key’inizi alabilirsiniz ve aşağıdaki adımlarla etkinleştirebilirsiniz.

iTop Screen Recorder PRO Key: DA14E-D7DC5-FB119-21142
Not: 200 aktivasyon için kullanılabilir, 15 Şubat’ta süresi dolacaktır!
 • Yukarıdaki kodu aldıktan sonra programı açın
 • Lisans kodu etkinleştirmeye tıklayın
 • Aşağıdaki açılan sayfadan işaretli alana yukarıdaki PRO key girin
 • Tik işaretini tıklayın!
 • Evet artık PRO pakette yer alan Premium özelliklere sahip olacaksınız!

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

İlaç Gibi Gelecek: %100 Ücretsiz iTop Screen Recorder Yazılımı! (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

Ücretsiz İndirin!

Sıkça Sorulan Sorular

Oyunlarda Kayıt Yapabilir mi?

Evet oyunlarda ekran kaydı alabilirsiniz. Birçok oyuncu, oyunlarını kaydetmek ve düzenlemek için mükemmel çevrimiçi ekran kaydedici olan iTop Screen Recorder'a başvurur. Kayıt işlemi, büyük miktarda CPU ve bellek kullanmaz ve sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlar.

iTop iTop Screen Recorder Ücretsiz mi?

iTop Screen Recorder, sesli ve tamamen ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Bu ücretsiz kayıt yazılımının tam özelliklerine, zaman sınırlamasına, kayıttan sonra hızlı düzenlemeye ve istediğiniz harika videoyu oluşturmanın kolay özelliklerine erişebilirsiniz. Daha fazla özellik için ek PRO paketi de bulunmaktadır.

YouTube veya Netflix'te Ekran Kaydı Yasadışı mı?

Önce izin almadığınız sürece, ekran kaydediciyle telif hakkıyla korunan videoları kaydetmenize izin verilmez. YouTube, Netflix vb. gibi çoğu video platformu, akış yakalamayı yasaklayan hizmet şartlarına sahiptir. Kayıtlı videoları izinsiz olarak izlemek onların kurallarına aykırıdır.

iTop iTop Screen Recorder Hangi Video Formatlarını Destekler?

iTop Ekran Kaydedici, MP4 AVI FLV MKV MOV TS GIF vb. dahil olmak üzere birçok formatı destekler.

iTop iTop Screen Recorder Güvenli mi?

iTop Screen Recorder, Windows 7,8,10 için ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Bizim için müşteri verileri ve bilgi güvenliği önceliğimizdir. Kötü amaçlı yazılım veya bilgisayar korsanlığı sorunları olmamasını sağlamak için makul teknik ve organizasyonel önlemler uyguladık.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu