Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Realme X50 Lansman Tarihi Hakkındaki Sızıntı!

Realme kısa süre önce yaklaşmakta olan Realme X50 5G telefonun Snapdragon 765G yonga seti tarafından destekleneceğini onayladı.

Çinli üretici, dün akşam Realme CMO Xu Qi, 5 Ocak’ta resmi olabileceğini öne süren bir Realme X50 5G tanıtımını yayınladı.


İşte Realme X50 Lansman Tarihi Hakkındaki Sızıntı!

İşte Realme X50 Lansman Tarihi Hakkındaki Sızıntı!

Yukarıda gösterilen Weibo yazısında görülebileceği gibi, Qi Realme X50 basın toplantısının sadece _ _ gün uzakta olduğunu söyledi. İki koşu bandı arasında daha yakından bakıldığında, Realme X50’nin piyasaya çıkış tarihinin 20 gün uzakta olabileceğini öne süren 20 rakamı ortaya çıkıyor. Bu nedenle, akıllı telefonun 5 Ocak’ta resmi olabileceği anlaşılıyor. Bir önceki rapor Realme X50’nin 25 Ocak’tan önce tanıtılabileceğini öne sürmüştü.

Bu yazı itibariyle, Realme X50’nin özelliklerinde fazla ayrıntı yok. Bildiği tek şey, SD765G ile güçlendirilmiş olması ve ekranında çift delik olması.

İşte Realme X50 Lansman Tarihi Hakkındaki Sızıntı!

Yukarıda gösterilen Realme X50 telefonunun birkaç gün yüzüne çıkan sızdırılmış bir görüntüsü. Fotoğrafta cihazın ekran parmak izi okuyucusu ve arkasında dörtlü kamera kurulumu olduğu gösteriliyor. Bununla birlikte, görüntünün orijinalliği ile ilgili resmi bir onay yoktur. Görüntüyle birlikte sızan bilgiler, telefonun 12 GB RAM, ColorOS 7, 128 GB yerel depolama ve 50 W hızlı şarj ile geleceğini belirtti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu