Tiktok Takipçi Satın Al

isimdustu.com Hizmet Platformu İncelemesi

Bu yazımızda ise hizmet sektöründe isminden fazlaca söz edilen “İşim Düştü” platformuna yakından bakacağız.

isimdustu.com hizmet alan ve hizmet vereni buluşturan Pazar yerlerinden bir tanesi. İsimdustu.com da hizmet alanında web tasarımdan, telefon tamirine, dezenfeksiyon işleminden ev temizliğine kadar yüzlerce kategoride işinizi halledebilirsiniz.


Veya hizmet sektöründe bir hizmet veren olarak çalışıyorsanız buraya kayıt olarak iş alabilirsiniz. Yine ek iş yapmak isteyenler için makale yazma, özel ders verme gibi bir çok seçenek mevcut. Gözlemlediğimiz kadarıyla en fazla diyetisyen, ev boyama, cam balkon gibi işler yapılıyor.

Site işleyiş ve üyelik açısından kolay kullanıma sahip ve anlaşılır. İncelediğim kadarıyla henüz mobil appleri yok, bu büyük bir eksiklik, umarım zamanla tamamlarlar. Kategorisel olarak baktığımda örneğin Cam balkon kategorisinde benzer iş taleplerini görebilmek çok hoş olmuş.

Yine Cam balkon fiyatlarını incelemek isterseniz benzer işleri fiyatlara göre de listelemişler. Özellikle hizmet sektöründe almak istediğiniz hizmetin benzer fiyatlarını bulabileceğiniz bir web sayfası veya site daha önce görmemiştim. Bu konuda benzersiz ve efsane olmuş diyor ve isimdustu.com u tebrik ediyoruz.
Hizmet ile ilgili tüm fiyatlara isimdustu.com/fiyatlar linkinden ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu