isimdustu.com Hizmet Platformu İncelemesi

Bu yazımızda ise hizmet sektöründe isminden fazlaca söz edilen “İşim Düştü” platformuna yakından bakacağız.

isimdustu.com hizmet alan ve hizmet vereni buluşturan Pazar yerlerinden bir tanesi. İsimdustu.com da hizmet alanında web tasarımdan, telefon tamirine, dezenfeksiyon işleminden ev temizliğine kadar yüzlerce kategoride işinizi halledebilirsiniz.

Veya hizmet sektöründe bir hizmet veren olarak çalışıyorsanız buraya kayıt olarak iş alabilirsiniz. Yine ek iş yapmak isteyenler için makale yazma, özel ders verme gibi bir çok seçenek mevcut. Gözlemlediğimiz kadarıyla en fazla diyetisyen, ev boyama, cam balkon gibi işler yapılıyor.

Site işleyiş ve üyelik açısından kolay kullanıma sahip ve anlaşılır. İncelediğim kadarıyla henüz mobil appleri yok, bu büyük bir eksiklik, umarım zamanla tamamlarlar. Kategorisel olarak baktığımda örneğin Cam balkon kategorisinde benzer iş taleplerini görebilmek çok hoş olmuş.

Yine Cam balkon fiyatlarını incelemek isterseniz benzer işleri fiyatlara göre de listelemişler. Özellikle hizmet sektöründe almak istediğiniz hizmetin benzer fiyatlarını bulabileceğiniz bir web sayfası veya site daha önce görmemiştim. Bu konuda benzersiz ve efsane olmuş diyor ve isimdustu.com u tebrik ediyoruz.
Hizmet ile ilgili tüm fiyatlara isimdustu.com/fiyatlar linkinden ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   BİM İle Teknoloji Haftası Yaşayacaksınız!
Abone Ol 

Rıfkı Erduran

teknodiot.com'da bana admin bey derler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu