Tiktok Takipçi Satın Al

Logo Yazılım Güvenle Geleceği Yazıyor

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu Logo Yazılım, yeni reklam kampanyasında yerli üretimin gücüne dikkat çekiyor.

İstikrarlı fiyat ilkesiyle markanın iş ortakları ile kurduğu 34 yıllık güven ilişkisini merkeze alan reklam kampanyası 3 ayrı filmden oluşuyor.


Logo Yazılım Güvenle Geleceği Yazıyor

Reklam filmleri geleceği net görmek, işini güvenle geleceğe taşırken öngörülebilir yatırım yapmak isteyen tüm kurumlara sesleniyor. Logo’nun kur riski taşımayan TL fiyatları ile satışa sunduğu, yerli mühendisler tarafından geliştirilen 60’tan fazla çözüm ile uzun yıllardır Türk şirketlerine verdiği hizmetlere vurgu yapıyor.

Logo Yazılım Güvenle Geleceği Yazıyor

Logo Yazılım’ın yerli üretim gücü ve istikrarlı fiyat ilkesiyle 34 yıldır güvenle geleceği kodladığını belirten filmleri, 29 Ekim Pazartesi gününden itibaren televizyonlarda gösterilmeye başlandı.

Kampanya kapsamında; dergi, sinema, radyo, internet, açık hava reklamları ve promosyon çalışmaları dahil 360 derecelik kampanya stratejisi izleniyor.

Logo Yazılım Güvenle Geleceği Yazıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu