iRacing Sistem Gereksinimleri - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

iRacing Sistem Gereksinimleri Neler?

iRacing Sistem Gereksinimleri Neler?

iRacing sistem gereksinimleri nedir? iRacing, daha önce iRacing.com, 2008 yılında iRacing.com Motorsport Simulations tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir abonelik tabanlı yarış simülasyonu çevrimiçi video oyunudur.

Dünyanın önde gelen bilgisayar tabanlı motor sporları yarış simülasyonu / oyunuyuz. Bir iRacing.com üyeliği, en yeni rekabetçi motor sporları formuna giriş sağlar: internet yarışları. İnternet yarışları, yarış hayranları, simülatörler ve oyuncular için yarış pistinin heyecanını evlerinin konforunda yaşamanın eğlenceli, kolay ve ucuz bir yoludur. iRacing, Mac ve Windows ve Linux tabanlı bilgisayarlarda kullanılabilir.

Biz online yarış gitmek için mükemmel bir yer vardır. NASCAR’dan IndyCar’a, Aussie Supercars’tan spor arabalara ve Grand Prix yarışlarına kadar iRacing’de hepsi var. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, bir oyun tekerleği veya bilgisayarınızın USB portuna takılan bir oyun pedi ve bir İnternet bağlantısı.

iRacing Sistem Gereksinimleri Neler?

iRacing, 150’den fazla araba ve pist, 40 resmi seri ile sizin için tüm yarışları merkezi olarak organize eder veya 800’den fazla özel ligden birinde kendi yarışınızı veya yarışınızı ağırlamayı seçebilirsiniz. iRacing, aşağıdakileri sunan heyecan verici bir çevrimiçi deneyimdir: Son olarak oyun dünyası ile ilgili güncel içerikleri takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

iRacing sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit, Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: AMD FX-6300, Intel Core i5-4430, Intel Core i5-2320, AMD Ryzen 3 1200
  • RAM: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 or ATI Radeon HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550 veya üstü
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: DirectX 11

:: Riot Games’in Yeni Oyunu Legends of Runeterra Heyecanlı Bekleyiş Bitiyor!

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Ücretsiz Steam Random Key #1

Buğra Noyan

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (3 Aralık – 7 Aralık)

Buğra Noyan

Call of Duty: Modern Warfare İçin İki Yeni Kış Modu Geldi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.