Tiktok Takipçi Satın Al

Riot Games’in Yeni Oyunu Legends of Runeterra Heyecanlı Bekleyiş Bitiyor!

Riot Games’in yeni oyunu Legends of Runeterra için geri sayım başladı! Riot Games’in stratejik kart oyunu Legends of Runettera (LoR), 24 Ocak 2020 tarihinde açık beta dönemiyle oyunseverlerin karşısına çıkıyor.

Legends of Runeterra ne zaman çıkıyor? Riot Gamesin stratejik kart oyunu Legends of Runettera (LoR), 24 Ocak 2020 tarihinde açık beta dönemiyle oyunseverlerin karşısına çıkıyor. 2019’un sonlarında kısa bir deneme süresiyle oyunculara tanıtılan Legends of Runettera’nın açık beta döneminde, yeni kart güncellemelerinden yeni dereceli moduna kadar pek çok yenilik oyuncuları bekliyor.


Riot Games, yeni oyunu Legends of Runeterra için önemli bir karara imza atarak, oyunculardan gelen geri bildirimler ışığında kapalı beta dönemini atlayıp doğrudan açık beta dönemine geçiş yapıyor. Bu kapsamda 24 Ocak saat 22.00’de açık beta resmi olarak başlayacak ve LoR’a erişim tamamen serbest olacak.

Riot Games’in Yeni Oyunu Legends of Runeterra Heyecanlı Bekleyiş Bitiyor!

Legends of Runeterra ne zaman çıkacak?

23 Ocak saat 22.00’da LoR hizmeti tekrar çevrimiçi olacak. Oyunu önizleme dönemlerinde oynamış olan veya 20 Ocak saat 10.59’a kadar ön kayıt yaptıran herkes 23 Ocak’ta oyuna erişebilecek. Ön kayıt yaptırmış ama önizleme dönemlerinde oynamamış olanlar ise bir davet e-postası alacak. 23 Ocak’ta sadece PC’den (mobilden değil) ön kayıt yaptıranlar oyuna erişebilecek.

Henüz kayıt yaptırmayanlar ise www.playruneterra.com adresinden ön kayıt yaptırabilirler. 24 Ocak itibariyle oyunu indirip hesap oluşturan herkes Legends of Runeterra’yı ücretsiz olarak oynayabilecek. LoR‘un 24 Ocak’taki versiyonunda Türkçe dil desteği sunulmuyor; ancak ilerleyen dönemlerde bu özelliğin de aktif olması planlanıyor. Açık beta döneminde yeni dereceli modu aktif olurken, kart güncellemelerinden sosyal panele, arkadaşlara meydan okuma özelliğinden oyun kişiselleştirme özelliklerine kadar pek çok yenilik oyuncuları bekliyor.

Açık beta dönemindeki yeniliklerle ilgili ayrıntılı bilgiye, Legends of Runeterra Tasarım Direktörü Andrew Yip ve Baş Yapımcı Jeff Jew’in Türkçe altyazılı anlatımı;

League of Legends ile ilgili güncel içerikleri takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

GTA IV, Steam’de Satın Alınamıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu