Tiktok Takipçi Satın Al

GTA IV, Steam’de Satın Alınamıyor!

Bugün itibariyle artık Grand Theft Auto IV’ü Steam’den satın alamazsınız. Sebepsiz şekilde GTA IV oyunu Steam’de satın alınamıyor.

Rockstar’ın 2008 yılında çıkardığı GTA IV oyunu Steam mağazasında listeleniyor, ancak satın alma seçeneği yok.


Fakat nedendir bilinmez GTA IV, bugünden itibaren Steam’den satın alınamıyor. Oyunun Steam’de kendine özel sayfası bulunuyor ancak GTA IV’ü kütüphanenize eklemek için satın almanızı sağlayacak herhangi bir seçenek bulunmuyor. Ayrıca GTA IV Complete Edition da aynı şekilde şu anda satın alınamıyor.

Bu, hem orijinal oyunu hem de tam sürümü etkiliyor. Ancak Liberty City’nin bağımsız DLC koleksiyonu Bölümleri her zamanki fiyatından hala mevcuttur. GTA 4‘ün satıştan çıkarılma nedenleri hakkında spekülasyon yapmaya bırakıldı. Yakında böyle bir şeyin neden yapıldığına dair detaylar mutlaka elimize ulaşacaktır.

GTA IV, Steam'de Satın Alınamıyor!

GTA IV Steam’de satın alınamıyor

2018’de, süresi dolmuş müzik lisansları ışığında oyunun radyo istasyonlarından önemli miktarda şarkı çıkarıldı ve birçoğu burada benzer bir şey olduğunu düşünüyor. Ancak eğer etkilenen şarkıları kaldırmak için sadece başka bir yama almamamız tuhaf. GTA 5, selefinin yerini aldı ve piyasadaki en büyük çok oyunculu oyunlardan biri oldu.

GTA IV’ün Steam’den kaldırılışının Rockstar’ın kendi oyun platformunu kurmuş olmasından kaynaklandığını da düşünmeyin. GTA IV, şu anda Rockstar Games Launcher’ın mağazasında da bulunmuyor. Fakat HumbleBundle gibi sitelerde hâlâ Steam platformu için satılıyor. Steam  ile ilgili güncel içerikleri takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

:: Seven Knights’a Yeni Kahraman Geldi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu