iQOO Şubat Ayında Snapdragon 865 Destekli 5G Telefonunu Piyasaya Sürecek! - TeknoDiot.com

iQOO Şubat Ayında Snapdragon 865 Destekli 5G Telefonunu Piyasaya Sürecek!

Abone Ol 

Vivo, geçtiğimiz yıl Çin’de iQOO alt markasını duyurdu ve o zamandan beri iQOO Pro 5G dahil olmak üzere birkaç akıllı telefon piyasaya sürdü. Şimdi şirket, Şubat ayında Hindistan pazarı için ilk ürününü piyasaya süreceğini doğruladı. Ayrıca ülkede son teknoloji özelliklere sahip 4G akıllı telefonlar piyasaya sürmeyi planlıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

iQOO’nun piyasaya çıkacak olan yeni telefonu Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklenen Hindistan’ın ilk akıllı telefonu olacak ve ayrıca 5G desteği de sunacak. iQOO, şarj, oyun ve tasarım departmanındaki güçlü performans özellikleriyle destekleneceğini ve telefon fonetiklerine kesintisiz içerik tüketimi sağlayacağını söyledi.

iQOO Şubat Ayında Snapdragon 865 Destekli 5G Telefonunu Piyasaya Sürecek!

iQOO Pazarlama Direktörü Gagan Arora şunları söyledi:

Hindistan’daki premium segment akıllı telefon pazarında aşırı potansiyel görüyoruz ve tüketicilerin bu segmentte karşılaştığı boşluğu anlamak için derinlemesine dalış yaptık. İster birden fazla uygulama kullanıyor, ister ağır dosyalar indiriyor, ister sadece sosyal medya kullanıyor olsun, performans dağıtım cihazları ve sorunsuz akıllı telefon deneyimi için artan bir talep olduğunu çok yakından anlıyoruz. Tüketiciler bugün güç dolu bir performans arıyorlar ve tam da bunu sunuyoruz. Bugünün internet çağında büyüyen genç neslin sergilediği aynı ethos ve değerleri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. iQOO markasının değerlerinin bu kitleye güçlü bir şekilde eşlik ettiğinden eminiz. iQOO, senkronize olan ve onlarla birlikte ilerleyen bir markadır.

Göz atın:   Note10 Serisi İçin Android 10 Beta Şimdi Yayında!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!