Tiktok Takipçi Satın Al

iPod Tıklama Çarkını Geri Getiren Uygulama

Bir iOS geliştiricisi, nostaljik tıklama tekerleği ile akıllı telefonu bir iPod Classic’ e dönüştürecek bir iPhone uygulaması geliştiriyor.

New York‘ taki Cooper Union kolejinde tasarım öğrencisi olan Elvin Hu, Ekim ayından bu yana projede çalışıyor ve dün Twitter‘ da uygulamaya erken bir bakış attı. Temelde iPhone‘ unuzu tam ekranlı bir iPod Classic’e dönüştürür ve dokunsal geribildirim içeren bir tıklama tekerleği ve tıpkı Apple‘ ın orijinal cihazı gibi klik sesi çıkarır.


İlgili Makaleler

“İPod’un babası ” bile Tony Fadell ile “çok güzel bir geri dönüş ” olduğuna dikkat çekerek bu uygulamaya çok ilgi duydu. Hu, okulda iPod’ un gelişimi hakkında bir kağıt üzerinde çalıştığı için Hu uygulamasını geliştirdi.

Bununla birlikte oynayacağımız şey kendimiz olsun, büyük oranda Apple’ a bağlı olacak. Hu, “Ekim ayından bu yana bu proje üzerinde çalışıyorum ve serbest bırakıp bırakamayacağım Apple‘ ın onaylayıp onaylamamasına bağlı yapmamalarının meşru sebepleri olduğuna inanıyorum.” dedi.

Uygulama ayrıca Apple ‘ın eski Kapak Akışı özelliğini de içeriyor, albüm seçmek için albüm ve şarkı resimlerini kaydırmanıza ve çevirmenize olanak sağlayan 3 boyutlu bir grafik arayüz. Hu, bunu tıklama tekerleğinin üstündeki bölüme yerleştirmiştir ve ayrıca yatay modda da çalışmaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu