iPhone XR Satış Rakamları

iPhone XR’ın Satışları Dudak Uçuklatıyor!

Abone Ol 

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı yeni iPhone modelleri içerisinde yer alan iPhone XR modeli oldukça sevilmişti. iPhone XR’ın satışa sunulmasının üzerinden birkaç gün geçti. Elde edilen ilk satış verileri adeta dudak uçuklatıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

iPhone XR modeli iPhone 5C modelini anımsatan renk renk seçenekler sunan bir cihaz. Tek kameralı olması ve diğer yeni iPhone modellerinden daha uygun fiyatlı olması Apple kullanıcılarını çekmedi değil. iPhone XR‘ın satışa sunulmasının üzerinden birkaç gün geçti. Elde edilen ilk satış verileri adeta dudak uçuklatıyor.

[sp-related style=”dark” id=”29629″]

iPhone XR'ın Satışları Dudak Uçuklatıyor!

Analist Jun Zhang’ın paylaştığı veriler gerçekten şaşırtıcı. Apple’ın uygun fiyatlı iPhone XR modeli ilk haftada 9 milyondan fazla sattı. Zhang’ın iPhone XR için ilk hafta beklentisi 10 milyon, Kasım ve Aralık ayı beklentisi ise 90 milyon satıştı. Zhang, Kasım ve Aralık ayının toplamı için satış beklentisini 90 milyondan 88 milyona düşürdü.

Rosenblatt Securities analisti Jun Zhang’ın Apple için yıl sonu tahmini ise oldukça iyi seviyede. Son olarak Apple’ın yıl sonuna kadar bir rekor gelir elde edeceği belirtiliyor. Bu gelirin 91 milyar doların üzerinde olması bekleniyor.

[sp-related style=”light” id=”29698″] [sp-related style=”light” id=”29663″]
Göz atın:   Tanıtılacak Yeni iPhone Modellerinin İsmi Ne Olacak?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!