Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone SE 2 Plus, Yakında Tanıtılması Bekleniliyor!

Söylentilere göre, Apple 2020’de piyasaya sürülebilecek bir iPhone SE 2 üzerinde çalışıyor olabilir. Söylentiler, tasarım açısından iPhone 5’e benzeyen orijinal iPhone SE’nin tasarımından ayrılacağını iddia ediyor. Bunun yerine, iPhone SE 2’nin iPhone 8’i hatırlatacağı daha “modern” bir tasarım benimsemesi bekleniyor.

Analist Ming-Chi Kuo’nun bir raporuna göre, Apple’ın iPhone SE’de 2021’de bile devam etmesi beklendiğini iddia ediyor. iPhone SE 2 Plus’a bürünmüş, bu iPhone’un tam ekran tasarımı benimsemesi bekleniyor. ahizenin hendek kısmına bakın Önümüzdeki yılki iPhone SE 2 modelinde hala bulunabilecek olan Touch ID özelliği mevcut olabilir.
iPhone SE 2 Plus, Yakında Tanıtılması Bekleniliyor!
Apple’ın Face ID’yi iPhone SE 2 Plus’a getireceği anlamına gelmez. Bunun yerine, Kuo, Touch ID’nin hala telefona entegre olacağını, ancak Apple’ın Sony’den bir fikir ödünç alması ve Touch ID’yi iPhone’un yan tarafındaki güç düğmesine entegre etmesi gerektiğini iddia ediyor.
iPhone SE 2 ne kadar iyi karşılandığını görmek ilginç olacak. Apple, daha uygun fiyatlı iPhone XR ve iPhone 11 ile büyük bir başarı elde etti, bu nedenle iPhone SE 2’nin buna katkıda bulunup bulunmayacağını mı yoksa Apple müşterilerinin rahatsız edemeyeceği kadar düşük maliyetli olup olmadığını merak ediyoruz.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu