Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone SE 2, Mart Ayında Tanıtılabilir

Apple, bütçe dostu yeni iPhone modelinin bu yıl Mart ayında piyasaya çıkacağı bildiriliyor.

2016 yılında Apple, iPhone SE adlı ilk bütçe akıllı telefonunu piyasaya sürdü ve şimdi şirketin iPhone SE 2 veya iPhone 9 olarak adlandırılan başka bir bütçe cihazı piyasaya süreceği bildiriliyor.


Raporlara göre Apple, yaklaşan yeni iPhone’un deneme üretimine başladı ve Şubat ayının ortasından itibaren seri üretime başlayacak. Şimdi Evan Blass, cihazın bu yıl Mart ayında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

iPhone SE 2 ne zaman çıkacak?

iPhone SE2 Mart 2020’de tanıtılacak. Bu en ucuz Apple akıllı telefon olacak. Yeni verilere göre, akıllı telefonun bir yüz tanıma sistemi ve kesikleri olmayacak ve kamera ve hoparlör üst dar çerçeveye yerleştirilecek.

Ortaya çıkan raporlar, cihazın iPhone 8’in tasarımıyla gelebileceğini ve Apple’ın kendi A13 işlemcisini barındırabileceği söyleniyor. Rapora göre, iPhone SE 2 veya iPhone 9’un mevcut üretimi her ay iki ila dört milyon birim olacak.

Fiyatlandırmaya gelince, iPhone 9 veya iPhone SE 2’nin 432 dolar altında fiyatlandırılması bekleniyor. Apple’ın ilk bütçe telefonu iPhone SE, iPhone 6S’den çok daha ucuz olan 399 dolarda piyasaya sürüldüğü için rekabetçi fiyatlandırması nedeniyle başarılı oldu.

iPhone SE 2, Mart Ayında Tanıtılabilir

Ming Chi Kuo, daha önce Apple’ın Mart ayında bir orta sınıf ahizeyi ortaya koyma niyetini açıklamıştı. Cihaz, iPhone SE’nin izinden giderek daha düşük fiyata daha iyi donanım sunmayı vaat etti.

Yeni iPhone’un Apple’ın 2020’de satışlarını durduracağına inanıyor ve aynı zamanda her ay 2 ila 4 milyon arasında satış yapan tedarikçileri 2020 sonunda satılan toplam 30 milyon cihazla tahmin ediyor.

Bütçe dostu Apple iPhone SE 2, yani iPhone 9 ile ilgili tüm bu raporlar çevrimiçi mermi yaparken, şirket henüz şirket tarafından onaylanmadı. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu