Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Duvar Kağıtları İndirin!

iPhone 15 Pro Duvar Kağıdı!

Yeni tanıtılan iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max duvar kağıtları sizlerde cihazlarınızda kullanabilirsiniz. iPhone 15 ve iPhone 15 Pro duvar kağıtları sizlerle paylaşıyoruz.

Apple, Salı günü iPhone 15 ve iPhone 15 Pro’yu duyurdu. Yeni cihazlar, taze bir tasarım, tam seri için Dynamic Island ve ilk kez USB-C portu gibi birçok değişiklikle geliyor. Ancak yeni duvar kağıtları da var, ve bunları mevcut cihazınıza hemen indirebilirsiniz.


iPhone 15, beş yeni renkte geliyor: mavi, pembe, sarı, yeşil ve siyah. Yeni titanyum kaplamasıyla iPhone 15 Pro, doğal titanyum, mavi, beyaz ve siyah renklerde mevcuttur. Her model için Apple yeni özel bir duvar kağıdı oluşturdu.

Bu duvar kağıtları yeni iPhone’lara önceden yüklü olarak gelecek. Ancak yeni bir iPhone 15 satın alana kadar beklemek istemiyorsanız, tüm yeni duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Yeni iPhone 15 duvar kağıtlarını aşağıdan indirebilirsiniz. Tam çözünürlükteki duvar kağıdını tıklayın ve iOS cihazınızı kullanıyorsanız fotoğraflar uygulaması veya ayarlar uygulaması aracılığıyla arka plan resmi olarak ayarlayın.

Not : Duvar kağıtlarını iPhone 15 serisinden indirmek için aşağıdaki indir düğmesine dokunun.

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Duvar Kağıtları İndirin!

Apple, uzun bir bekleyişin ardından iPhone 15 serisinin tanıtımını gerçekleştirdi ve sadece güçlü yeni modellerle değil, aynı zamanda etkileyici duvar kağıtları koleksiyonuyla da Apple hayranlarını memnun etti. iPhone 15 Duvar Kağıtları ve iPhone 15 Pro Duvar Kağıtları yüksek kalitede indirilebilir hale geldi.

Apple, iPhone 15 serisinin duvar kağıtlarını beş farklı yeni seçenekle sunuyor, iPhone 15 Pro modelleri ise dört farklı duvar kağıdıyla geliyor. Her iki model de çeşitli renk seçenekleriyle sunuluyor ve duvar kağıtları, iPhone 15 serisinin estetiğine uyacak şekilde özenle tasarlandı.

Şimdi İndirin

iPhone 15 için sunulan duvar kağıdı koleksiyonunda mavi, pembe, sarı, yeşil ve siyah renk seçenekleri bulunuyor. iPhone 15 Pro için ise Doğal Titanyum, Mavi Titanyum, Beyaz Titanyum ve Siyah Titanyum renk seçenekleri mevcut.

Tüm iPhone 15 duvar kağıtları yüksek çözünürlükte sunuluyor ve 1170 x 2532 ve 1179 x 2556 piksel çözünürlüğe sahiptir. Ancak, görsellerin önizlemesi olduğunu ve orijinal kalitede olmadığını unutmamanız önemlidir.

Duvar kağıtlarını indirmek için farklı seçenekler sunuluyor. Yüksek kaliteli görselleri yukarıdaki Google Fotoğraflar bağlantısı üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca, iPhone 15 duvar kağıdı için Telegram grubunu veya iPhone 15 Pro duvar kağıdı için özel bir Telegram bağlantısını kullanabilirsiniz. Android kullanıcıları da duvar kağıtlarını Android uygulamasından indirebilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu