Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 14 Serisi Yeni Giriş Seviyesi Seçeneği Sunacak

iPhone 13 serisi yeni ve bazı müşterilerinin yeni ünitelerini almak için yaklaşık bir ay beklemesi gerekecek. Her neyse, hiçbir şey endüstrinin döngülerini sürdürmesini engelleyemez ve ilk iPhone 14 serisi söylentileri ve sızıntıları zaten burada manşetlerde dolaşıyor.


Birkaç gün önce iPhone 14 serisi tasarımıyla spekülatif renderlar ortaya çıktı. Son sızıntılara göre ve ayrıca Apple’ın analisti Ming-Chi Kuo’nun ardından şirket, çentiği sonsuza kadar atacak. Bunca yıldır geniş çentikli çözüme bağlı kaldıktan sonra, şirket trend olan bir delik açma lehine hendek açacak. Yeni bir rapora göre, şirket ayrıca uygun maliyetli yeni bir versiyon sunacak.

Giriş seviyesi iPhone, birkaç yıldır söylenti değirmeninde. Aslında şirket her zaman giriş seviyesi segmentinden uzaklaşmaya çalıştı. Ama bu muhtemelen önümüzdeki yıl değişecek. Bloomberg’den Mark Gurman’ın yeni bir raporuna göre Apple, yeni bir giriş seviyesi akıllı telefon geliştiriyor. Ancak iPhone 14 akıllı telefon olarak mı yoksa yeni bir iPhone SE modeli olarak mı geleceği henüz belli değil.

Yeni model bir LCD panele sahip olmalı, ancak yine de 5G bağlantısı getirecek. Farkında olmayanlar için 2. nesil iPhone SE, 4G akıllı telefon olarak gelen tek 2020 Apple akıllı telefonuydu. Aslında bugün, Apple’ın mağazasında bulunan tek 4G iPhone’dur.

Şirket muhtemelen iPhone 14 mini’yi daha büyük bir vanilya modeli olan iPhone 14 Max ile değiştirmek için kesiyor. Bu, şu andan itibaren yalnızca iki boyut olacağı anlamına geliyor – 6,1 inç ve 6,7 inç. Yeni uygun maliyetli varyant, muhtemelen mini varyantın bıraktığı boşluğu dolduracaktır, ancak daha büyük olmasını bekliyoruz. Telefonun gelecek yılki Apple Silicon ile mi geleceği yoksa bu yılki Apple A15 Bionic ile mi geleceği belli değil. Amiral gemisi modellerinden daha ucuz hale getirmenin bir yolu olabileceğinden, eski stratejiye bahse giriyoruz.

Yeni Uygun Fiyatlı iPhone 14

iPhone 14 Serisi Yeni Giriş Seviyesi Seçeneği Sunacak

Standart modellere geri dönersek, iPhone 14, 14 Max, 14 Pro ve 14 Pro Max, 120 Hz LTPO OLED ekrana sahip olacak. Ayrıca 14 serisi, 12 MP kamera bariyerini aşan ilk iPhone’lar olabilir. Ming-Chi Kuo’ya göre yeni telefonlar 48 MP kameralarla gelecek.

Yeni iPhone’lar kameraları geride bırakacak ve Touch ID’li yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip olacak. Bu bit muhtemelen sindirimi en zor olanıdır, sonuçta ekran içi parmak izi tarayıcıları kurulmuştur. Ama bu Apple ve eğriye aykırı olan her şeyi bekleyebiliriz.

Tabii ki Apple iPhone 14 veya iPhone SE 2022 serisinden hala birkaç ay uzaktayız. Dolayısıyla bu söylentileri bir iki tutam tuzla sindirmemiz gerekiyor. Apple muhtemelen planlama aşamasında ve olasılıklar üzerinde çalışıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu