iPhone 12’nin Kamera ve Temel Özellikleri Netleşiyor

Apple’ın yeni iPhone 12 serisini Eylül 2020’de piyasaya sürmesi bekleniyor. Cihazı çevreleyen çok fazla sızıntı görmedik, ancak yeni sızıntı cihazın tüm önemli yönlerini kapsıyor gibi görünüyor.

Sızıntı, yaklaşan iPhone ile ilgili bazı önemli ayrıntıları ortaya çıkarmak için EverythingApplePro ile ortaklık yapan güvenilir Max Weinbach’tan geliyor.

Weinbach’a göre Apple‘ın üçlü kamera kurulumuna devam etmesi bekleniyor. Ancak şirket nihayet Pro modellerine Uçuş Süresi sensörü ekleyecek. Apple ayrıca iPhone’ları 64 MP kamera ile test ediyor ve iPhone 12‘deki yakınlaştırma özelliklerini geliştirmek istiyor.

Ayrıca Apple, yaklaşan iPhone için gece modu, geliştirilmiş HDR ve Makro modu üzerinde çalışıyor. Şirket ayrıca sensörlerindeki diyaframı artırabilir, ultra geniş açılı lens F / 1.6 sensörü yer alacak gibi.

iPhone 12 Pro Max, kamera dışında 4.400 mAh pil, 120 Hz ekran ve 5G desteği ile gelecek. Şirket ayrıca siyah çerçeve, Apple logosu ve kırmızı camlı özel bir iPhone 12 sürümü tanıtmak için Verizon ile birlikte çalışıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Google, Apple'ın "Find My"a Rakip Olabilir
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu