Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 12 Pro, Gelişmiş Optik Sabitleme Alacak

iPhone kameraları bazen etkileyici detay fotoğrafları üretebileceği bir sır değil. Bu nedenle, Apple akıllı telefonların kamerası, Canon ve Nikon gibi ünlü dijital ekipman üreticilerini bile yenerek dünyanın en popüler kamerası olarak kabul edildi.

Bunun için, iPhone‘larda ihtiyacınız olan her şey var: iPhone 6’da bile, resimlerin daha net olması nedeniyle Apple fotoğraflar için optik görüntü sabitleme özelliğiyle geliyor. Daha sonra Cupertino’da daha da ileri gitti: video için de stabilizasyon eklediler.


Digitimes, yeni iPhone 2020 modelinde, geleneksel olarak tedarikçiler arasındaki kaynaklarına atıfta bulunarak, kamera modülünü değiştirecek optik sabitleme görünecek. Şimdi iPhone lensin içine yerleştirilmiş optik sabitleme kullanıyor.

iPhone 12 Pro yeni kamera ile gelecek

Yeni dengeleme yönteminin çıktı görüntü kalitesi açısından öncekini geçip geçmeyeceği belirsizdir. Belki Apple, alan veya maliyet nedeniyle telefonlarının iç kısmını değiştiriyor. iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’da telefoto lens ve geniş açılı kamerada optik görüntü sabitleme var, ancak ultra geniş lens yok.

Bir sonraki iPhone’un oldukça önemli bir yükseltme olması bekleniyor. 5G hücresel radyolara ek olarak, yeni amiral gemisi iPhone modelleri iPhone 4’e benzeyen farklı bir tasarıma sahip olacak. Klasik tasarım başarılıydı ve kullanıcılar arasında çok popülerdi, bu yüzden bu tarzda yapılan Apple’ın yeni akıllı telefonlarının kabukları şirket hayranlarına karşı çok hoş bir adım olabilir. 2020 yılında çıkacak olan iPhone 12 Pro modeli yelpazesinde cam ve metalden yapılmış bir kasa bulunacak, cihazı her taraftan çevreleyen çerçeve efsanevi “dört” olarak stilize edilecek.

iPhone 12 Pro, Gelişmiş Optik Sabitleme Alacak

Analistler, yeni nesil iPhone’un, mobil fotoğrafları daha da iyi hale getirecek gelişmiş optik görüntü sabitleme özelliğine sahip bir kamera ile donatılacağını öngörüyor. Bununla birlikte, yeni hattı ayırt etmek için Apple, böyle bir kamerayı sadece amiral gemisi sürümüyle donatmaya karar verdi ve normal iPhone 12, maliyeti daha düşük olan geleneksel bir bileşen alacak.

Tüm iPhone 2020, geliştirilmiş OLED panellerle, beşinci nesil ağları destekleyecek. Ayrıca, yeni öğeler, ışık darbeleri kullanan nesneler hakkında güvenilir bilgi sağlayacak ToF kameraları alacaktır.

Özel bir sensör alanın derinliğini algılar ve çevresindeki nesnelerden üç boyutlu bir model oluşturur. Bu, artırılmış gerçeklik seçeneğini ve portre çekimlerinin kalitesini artıracaktır. Apple ayrıca IPS ekranlı bir bütçe iPhone modeli de sunabilir. Beşinci nesil ağlar için destek, bariz nedenlerle, akıllı telefonda olmayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu