Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı iPhone 12 Mini Onaylandı

Uygun fiyatla geleceği konuşulan iPhone 12 Mini’nin ambalaj etiketi ortaya çıktı.

Böylece iPhone 12 Mini modeli Apple tarafından onaylandığı ortaya çıkmış oldu. Güvenilir bir sızıntıya göre daha küçük 5,4 inç iPhone 12’nin iPhone 12 mini olarak adlandırılacağını bir hafta önce bildirmiştik.


Şimdi isim, başka bir Asyalı laker DuanRui tarafından yayınlanan bir ambalaj etiketiyle onaylandı. DuanRui, son zamanlarda doğruluğu kanıtlanan iPad Air’in ayrıntılarını sızdıran bir doğruluk geçmişine sahip.

Uygun Fiyatlı iPhone 12 Mini Onaylandı

Yeni iPhone 12 Üyesi Geliyor

Çıkartmalar, iPhone’lar için resmi silikon kılıflar içindir ve Apple’ın daha önce kullanmadığı “MHL732M / A” ve “MHLG32M / A” model numaralarından bahsederler.

Apple daha önce iPhone mini markasını kullanmamıştı, ancak elbette iPad Mini ve Mac Mini bunun çok da zor olmadığını öne sürüyor.

Yaklaşan iPhone 12 serisi çeşitli iyileştirmelerle gelecek. Yakın zamanda yapılan bir sızıntı, FaceID’nin cihaz masanın üzerinde düz olsa bile daha geniş bir açı aralığında çalışacağını ve iPhone 12 Pro Max’in, Samsung Galaxy Note 10 Ultra gibi otomatik odaklama için bir LIDAR sensörüne sahip olacağını ortaya çıkardı.

240 fps’ye kadar 4K video çekimi sağlar ve gelişmiş bir gece modu sunar. Tüm telefonların 5G özelliği olması bekleniyor, ancak milimetre dalga 5G’nin daha büyük bir anten ve daha fazla güç gerektirmesi nedeniyle, yalnızca 6,7 ​​inçlik daha büyük cihazla mevcut olacak. 5.4 inçlik iPhone 12 mini’nin daha küçük bir çentik ve AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Bu yılki iPhone 12 ertelendi ve sadece Ekim ayında duyurulması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu