bayigram.com

iPhone 11’in Portre Modu Nesneleri ve Evcil Hayvanları Algılayabilecek!

iPhone XR ve iPhone X, XS ve XS Max arasındaki farklar LCD’ye OLED, tek kameraya karşı çift kameralara benzeyen yüzeysel bir şekilde görünüyordu ve yazılımlarında da farklılıklar vardı. Örneğin Portre Modunda nesnelerin veya evcil hayvanların fotoğraflarını çekmek söz konusu olduğunda, iPhone XR yetersiz kalmıştı.

MacRumors tarafından belirtildiği gibi, Apple’ın Portre Modunda nesneleri ve evcil hayvanları tespit edebileceği iPhone 11 ile bazı güncellemeler yapmış gibi görünüyor. iPhone 11’in sayfasının açıklamasında “Yeni portreler ve daha fazla aydınlatma kontrolüyle, iPhone 11’deki çift kameralar çarpıcı görüntüler oluşturmak için birlikte çalışıyor ve Portre modu artık çekmeyi sevdiğiniz her şeyle çalışıyor bu iki ya da dört bacaklı en iyi arkadaşlarınızı da içeriyor. ”


iPhone 11’in Portre Modu Nesneleri ve Evcil Hayvanları Algılayabilecek!

Apple, iPhone 11 üzerinde iPhone XR üzerinde bir miktar iyileştirme yaptı. Yeni başlayanlar için, iPhone XR’deki tek kameraya karşı çift kamera sistemine yükseltildi. Bu, geçen yılki amiral gemisi iPhone XS ve XS Max modelleriyle aynı seviyeye geliyor, ancak aynı zamanda 749 $ yerine 699 $ ‘lık daha ucuz bir fiyat etiketi ile gelecek.

iPhone XR, tüketiciler arasında oldukça etkili olduğunu kanıtladı ve bu gelişmeler ve daha düşük fiyat etiketi ile iPhone 11’in bu kadar popüler olmasa bile popüler olacağını umuyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu