Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S9 İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı!

Samsung, Galaxy S9 modeli için Android 10 güncellemesi yayınladı! Ülkemizdeki Galaxy S9 kullanıcıları çok yakında Android 10 yazılım güncellemesini alabilir.

Samsung, 2018 amiral gemisi serisi Galaxy S9 için Android 10 işletim sistemi güncellemelerini yayınladı. Ana sistem güncellemesi hem Galaxy S9 hem de Galaxy S9 Plus’a sunuluyor ve şu anda Almanya’da ve ABD’de mevcut.


Şu an itibariyle, güncelleme yalnızca Android 9 Pie çalıştıran kullanıcılar için kullanılabilir. Ne yazık ki, Android 10 işletim sistemi tabanlı One UI 2.0 için son yapı henüz beta test kullanıcıları için sunulmadı, ancak yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Almanya ve ABD dışındaki ülkeler için, Samsung başlangıçta Şubat 2020’nin başlarına işaret eden yol haritasını açmıştı . Bu yüzden önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sürülmeli. Özellikle, Samsung daha önce Alman bölgesi için güncellemenin Mart 2020’ye kadar geleceğini söylemişti, ancak şimdi yayınlandı.

Galaxy S9 Android 10 güncellemesi yayında

Samsung Galaxy S9 İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı!

Güney Kore teknoloji devi eğrinin önünde olduğundan güncellemenin diğer bölgelerde de biraz daha erken gelmesini bekleyebiliriz. Galaxy S9 serisi için Android 10 güncellemesi 1,8 ila 1,9 GB arasındadır ve kullanıcılar Ayarlar > Yazılım güncelleme menüsüne giderek güncellemeyi kontrol edebilir.

Yeni güncelleme, en son Android sürümünü Ocak 2020 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte getiriyor. One UI 2.0, Samsung’un işletim sistemi üzerinde çalışan özel kaplamasıdır ve şirketin Samsung ve Google’dan toplanan geri bildirimlerden geldiğini iddia ettiği tonlarca yeni özellik getiriyor

Samsung Galaxy S9 İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı!

Samsung Galaxy S9 İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu