AMD

iPhone 11’in Çekilen Videosu Sızdırıldı!

Söylentilere göre, Apple’ın daha sonra yeni bir kamera tasarımı yapacakları yeni iPhone modellerini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Birkaç sızıntıda “onaylandı” ve şimdi YouTuber MKBHD’nin yeni bir uygulamalı videosu bize yeni modellerden ne bekleyebileceğimizi gösteriyor. Videonun sahte birimler için uygulamalı bir video olduğunu belirtmeliyiz. Söz konusu modeller gerçek değil ve sadece telefonun neye benzeyebileceğine dayanıyor, bu da bildiğimiz herkes için yanlış olma ihtimali var. Ancak, doğruysa, uygulamalı video bize tasarımı açısından beklentilerimiz hakkında daha iyi bir fikir veriyor.

Çoğunlukla, kamera için yapılan yeniden tasarım dışında, iPhone’un geri kalanı aynı görünüyor. Ana fark, Apple‘ın kare kamera modülünü benimsediği kamera olabilir, iki modelde üçlü kamera kurulumu olması beklenirken, bir modelde çift kamera kullanılabilmekte. 

İkili kamera modelinin ikinci nesil iPhone XR olduğu söylenirken, diğer üçlü kameralar iPhone XS ve XS Max’in benzeri olabilir, ancak şu anda yeni modellerin ne denebileceği hakkında bir bilgi yoktur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu