AMD

iPhone 11 Pro’ya Göre Daha İyi Kameralı Telefon Geliyor!

UMIDIGI F2’nin kamera özellikleri sızdırıldı iPhone 11 Pro’dan daha fazla özelliği olması beklenen Quad Kamera.

Dün Apple, Pro modelleri için üçlü kamera kurulumu olan yeni iPhone serisini duyurdu. Duyuru sırasında Apple yetkilileri, esas olarak iPhone 11 Pro ve Pro Max’in üçlü kamera kurulumuyla birlikte gelen yeni ve ilginç özelliklere odaklandı. Ancak UMIDIGI gibi Çinli üreticilerin dörtlü kamera kurulumlarını benimseyerek bir sonraki seviyeye çıkarmayı tercih ettiği görülüyor. Yaklaşan yeni amiral gemisi olan UMIDIGI F2, en son sızıntıya göre özel bir makro lens ile böyle bir kamera kurulumuna sahip olacak.

iPhone 11 Pro'ya Göre Daha İyi Kameralı Telefon Geliyor!

Ortaya çıkan bilgiler geleneksel üçlü düzeneğe ek olarak dördüncü bir kameraya da atıfta bulunuldu. F2 üzerindeki ek kamerada 5MP makro lens var ve LED flaşın hemen altında bulunan ve sadece 2 cm uzaklıktan yakın çekim yapabiliyor. Bu özellikle küçük böceklerin veya örneğin bir çiçeğin içindeki polenlerin detaylı fotoğraflarını çekmek için kullanan doğa hayranları için çok kullanışlı olacağa benziyor. Teknoloji fanları, cihazlardaki küçük bağlantı noktalarının ve düğmelerin fotoğraflarını çekmek için de kullanabilir.

iPhone 11 Pro'ya Göre Daha İyi Kameralı Telefon Geliyor!

Sızıntılara göre ana kamera 1/2 MP boyutunda, f / 1.79 açıklık ve 1.6μm (4in1) piksel boyutunda bir 48MP sensör bulunduracak. En iyi 5MP kamera, portreler üzerinde daha iyi bokeh efekti için derinlemesine bir kamera görevi görürken. Alt ünite 120 derece FoV ile 13MP ultra geniş açılı bir kamera olacak.

Önceki bilgiler, UMIDIGI F2‘nin kullanıma hazır Android 10 ve muhtemelen 32MP’lik bir selfie kamerası ile birlikte gelebileceğini ortaya çıkarmıştı. Büyük bir pil, güçlü bir SoC ve sorunsuz çoklu görevler için bol miktarda RAM ile geleceğinide bekliyoruz. Şu anda piyasaya çıkış tarihi veya fiyatı yok. UMIDIGI F2’nin Eylül sonunda piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!