Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 11 Modeli Galaxy Note 10 ile Aynı Ekran ile Gelebilir

Samsung‘un gerçekten iyi yaptığı bir şey varsa, genellikle derin ve zengin renklerle çok canlı göründüğü için ortaya çıktığı ekranlardır.

Samsung Galaxy Note 10 istisna değildir ve ne gördüğünüzü isterseniz, yaklaşan iPhone 11 potansiyel olarak benzer ekran teknolojisi ile gelebileceğini öğrenmek ilginizi çekebilir.


Güney Kore’den gelen bir rapora göre, Apple’ın Galaxy S10 ve Galaxy Note 10’un ekranını oluşturmak için kullanılan aynı OLED malzemelerini kullanmayı planlıyor olabileceğini belirtti. Önceden, Apple görünüşte rakiplerinden farklı görünmesini sağlamak için muhtemelen farklı materyaller setini kullanmıştı, ama görünüşe göre Apple bununla ilgili olacağını düşünüyor.

iPhone 11 ekranı Samsung OLED olacak!

Apple’ın neden Samsung ile aynı malzemeleri kullandığı belli değil, ancak belki de maliyet tasarrufu sağlayan bir önlem olabilir. Apple’ın iPhone’ları, şirketin istediği kadar iyi satış yapmıyordu ve en son duyduğumuzda, Apple, OLED satın alma hedeflerini kaybettiği iddia ettiği için Samsung’a “para cezası” ödemek zorunda kaldı.

iPhone 11 Modeli Galaxy Note 10 ile Aynı Ekran ile Gelebilir

Özel olmayan malzemelerin harmanlanması daha ucuz olabilir ve böylece Apple bununla gidebilir. Bu, teoride, yeni nesil iPhone’ların Samsung’un 2019 amiral telefonları ile aynı kalitede olması ve görünüm açısından benzer görüntüye sahip olabileceği anlamına gelir.

iPhone 11 ekran tasarımında Samsung amiral serisi telefonlarına yakından benzeyecek gibi duruyor. Eylül ayı içerisinde Apple yeni iPhone modellerini tanıttığı zaman hep beraber bu yeniliği görmüş olacağız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu