Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 11, 2019’da Akıllı Telefon Pazarında Güçlü Satış Performansı Sergiledi!

Kantar Group yakın zamanda Ekim-Aralık 2019 dönemini kapsayan en son akıllı telefon sevkiyat raporunu yayınladı. Raporunun ana noktası Apple iPhone 11’in güçlü satış performansı.

Bu akıllı telefon Avrupa, ABD, Japonya ve Avustralya’da sıcak. Dördüncü çeyrekte, beş büyük Avrupa pazarında (Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Birleşik Krallık) gönderilen tüm akıllı telefonların% 24,3’ü bir iOS sistemi kullanıyor.

Avrupa ve ABD’de Apple iPhone 11, tüm akıllı telefon gönderilerinin% 10’unu oluşturuyor. Bu, geçen yıl aynı dönemde iPhone XR payının iki katından fazla. Kantar analistleri, Samsung’un gelişmiş Galaxy A serisinin ABD’de iyi satıldığını ve amiral gemisi Galaxy S ve Note serilerinin satışlarının aşındığını belirtti. Genel olarak, Samsung’un ABD’deki pazar payı biraz arttı.


iPhone 11, 2019'da Akıllı Telefon Pazarında Güçlü Satış Performansı Sergiledi!

Huawei’nin Avrupa’daki payı azalmaya devam ediyor. Dördüncü çeyrekte, Huawei / Honor’un Avrupa’daki toplam payı % 4.4’ten % 16.4’e düştü. Buna karşılık, Çinli rakibi Xiaomi % 7.2 büyüyerek, Samsung ve Apple’ın arkasındaki Avrupa’daki üçüncü sıradan sadece bir adım ötedeki % 14.2’lik bir paya ulaştı. Xiaomi henüz İngiltere pazarına ulaşmadığından, Avrupa’da üçüncü sırada yer alması muhtemeldir.

Çin pazarında, Huawei ve Honor birlikte dördüncü çeyrekte yıllık % 5,4 artışla pazar payının % 44,2’sini oluşturdu. Başlıca yerel rakip Xiaomi, OPPO ve Vivo’nun payı aynı dönemde azaldı.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu