Tiktok Takipçi Satın Al

iPad Pil Sağlığına Nasıl Bakılır? (Pil Sağlığı Öğrenme)

iPad pil sağlığı öğrenme adımlarını bu videomuzda sizlerle birlikte kontrol ediyoruz. iPhone kullanıcıları bir süre önce yerel pil sağlığından yararlandı ancak iPad kullanıcıları için şu ana kadar böyle bir özellik yok. Bunun yerine, iPad’inizin pil sağlık durumunu öğrenmek istiyorsanız, geçici çözümler uygulamanız gerekir.

Ya bir macOS ya da Windows bilgisayara ve iPad gibi aygıtlar için farklı bakım görevleri gerçekleştirme konusunda uzmanlaşmış bir üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız olacak.


Neyse ki, piyasada birkaç ücretsiz ve verimli uygulama var. Bu makalede, iPad’inizin pil sağlığını kontrol etme adımlarında size rehberlik edeceğiz ve ilgili birkaç soruyu da yanıtlayacağız.

3uTools, Windows bilgisayarlara yükleyebileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır. Bu program iTunes’a benzer çünkü onu iPad dosyalarınızı yedeklemek ve benzer görevleri gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Esas olarak, size iPad’inizin pil sağlığının bir özetini vermek içindir. Yazılımın ücretli sürümüyle çok daha fazla özellik elde edersiniz, ancak ücretsiz sürüm pili kontrol etmek için fazlasıyla yeterlidir. 3uTools özellikle Windows kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Windows’ta iPad Pil Sağlığı Nasıl Kontrol Edilir?

  1. iPad’inizi Windows bilgisayarınıza bağladığınızda, 3uTools’u başlatın . Ayrı bir pencerede açılacak ve pencerenin sağ tarafında Pil Ömrü özelliğini görebileceksiniz .
  2. Ayrıntılar’a tıklayın, başka bir pencere görünecektir. iPad’inizin kaç kez şarj edildiğini, kapasitesinin ne olduğunu, üreticisini ve diğer tüm ilgili bilgileri göreceksiniz.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu