TeknoDiot.com
   
   

iPad 7 Tanıtıldı! iPad 7 Özellikleri ve Fiyatı

iPad 7 Tanıtıldı! iPad 7 Özellikleri ve Fiyatı

Apple bu yılın başlarında iPad serisinde oldukça büyük güncellemeler yayınlasa da, dikkat çekici bir şekilde eksik olan bir şey, önceki yıllarda Mart ayı sonunda geleneksel olarak piyasaya sürülen giriş seviyesi standart iPad modelinin yenilenmesiydi.

Yokluğu, bazılarının Apple’ın bu yıl üçüncü nesil yeni nesil iPad Air lehine bu yıl atladığına inanmasına neden olurken, söylentiler daha sonra düşmeye devam etmesi muhtemel olduğunu söyledi.

iPad 7 Özellikleri ve Fiyatı

Bugünün Apple etkinliği, bu daha önceki söylentilerin doğru yolda olduğunu doğruladı; Apple, geleneksel olarak iPhone’lara odaklanan ve en uygun fiyatlı iPad’in yedinci nesil modelini duyurmak, ekranı 10,2 inç ekranla geliyor.

Apple, etkinlik sırasında giriş seviyesi iPad’in şaşırtıcı bir şekilde Apple’ın en popüler iPad’i olmadığını ve ilk defa iPad alımlarının yüzde 60’ından fazlasını oluşturduğunu belirtti. Apple Pencil destekleyen bir iPad 7 karşımızda! Modelde FaceID ve USB-C konektörünün yer alıp almadığı ise lansmanda açıklanmadı.

iPad 7 Tanıtıldı! iPad 7 Özellikleri ve Fiyatı

Apple Park’ta yer alan Steve Jobs sahnesinde düzenlenen özel etkinlikte duyurulan 7. nesil iPad yepyeni özellikleriyle birlikte duyuruldu. Apple Pencil desteğine de sahip. 8 Megapiksellik bir kamerayla gelen yeni iPad, yüzde 100 geri dönüştürülebilir alüminyum kasaya sahip. iPad 7, 329 dolardan (yaklaşık 1.900 TL+ vergiler) başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

  • A10 Fusion işlemci
  • 10,2 inç, 3,5 milyon piksele kadar çözünürlük
  • Apple Pencil desteği
  • Touch ID
  • Lightning girişi

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.