Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P20 Pro’nun EMUI 10 Güncellemesi Alacağı Tarih Belli Oldu!

İki gün önce Hindistan’da Y9 Prime modeli için EMUI 10 güncellemesini yayınlayan Huawei, sırada geçtiğimiz yılın amiral gemisi olan P20 Pro’nun olduğunu açıkladı.

Huawei, kısa bir süre önce Hindistan’da Y9 Prime için Android tabanlı EMUI 10 güncellemesini yayınlamıştı. Şimdi şirket ülkede istikrarlı bir şekilde yazılım güncellemesine devam etmek için sıradaki cihaz P20 Pro olacak. Kısa süre içerisinde Hindistan’da erişebilir olan güncellemenin Avrupa’ya Mart ayında gelmesi planlanıyor.

Huawei P20 Pro'nun EMUI 10 Güncellemesi Alacağı Tarih Belli Oldu!
*Huawei Hindistan Twitter Sayfasından Yapılan Açıklama

Huawei Hindistan’ın Twitter sayfasından yapılan açıklama ile bu ay içerisinde P20 Pro için kararlı Android 10 / EMUI 10 güncellemesini kullanıcılara sunacak. Huawei bu yeni güncellemenin ne zaman geleceğini söylemedi ama bu ayın sonlarına doğru kullanıcılar ile buluşturması bekleniliyor. Bu sayede P20 Pro sahipleri bu hafta veya önümüzdeki haftalarda yeni güncellemeye sahip olabilirler.

Hintli kullanıcılar bu ayın sonuna kadar Android 10 tabanlı EMUI 10 kullanabilecek ancak Avrupalı kullanıcıların biraz daha beklemeleri lazım. Huawei Almanya koluna göre, P20 Pro EMUI 10 Güncellemesi Mart ayı itibari ile gerçekleşeceği söyleniyor.

EMUI 10 uyumlu akıllı telefonlara, bir ton iyileştirmenin yanı sıra görsel ferahlığı ile geliyor. Güncelleme ile birçok sistem uygulamasını kapsayan yeni bir Sistem Genelinde karanlık temada geleceğini hatırlatalım. Bu yeniliklere ek olarak şirket, bir dergiyi anımsatan ve animasyonlar içeren yeni bir arayüze sahip.

Yeni güncelleme, Huawei P20 Pro kullanıcıları için yepyeni bir deneyim olacak. Hâlâ şirketin en başarılı akıllı telefonlarından biri olan cihaz, Huawei tarafından verebilecek tüm desteği hak ediyor.

Son olarak diğer teknoloji haberlerimizi okumak isterseniz Teknoloji Haberleri Kategorisini takip edebilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu