Tiktok Takipçi Satın Al

iOS’ta Gmail’in Karanlık Modunu Etkinleştirme

iOS Gmail karanlık mod nasıl etkinleştirilir? Sonunda, en sevdiğim e-posta uygulaması karanlık moduna geçiyor.

Eğer şanslıysanız, iOS ve Android‘de Gmail’deki yeni özellikten zaten yararlanabilirsiniz. Karanlık modu etkinleştirmek için hızlı bir rehberle geliyoruz.


Google’ın mail servisi Gmail kullanıcılarına karanlık mod özelliği sunuluyor. Bunu denemeden önce Gmail’in en son sürümünü App Store’da çalıştırdığınızdan emin olun ve hala karanlık modu etkinleştiremiyorsanız, bir hafta içinde tekrar kontrol etmek için kendinize bir hatırlatıcı ayarlayın ve tekrar deneyin.

iOS için Gmail’de karanlık modla başlamak için, iOS’un içindeki sistem genelindeki karanlık temasını açmak isteyeceksiniz:

  1. Gmail ayarları
  2. Ekran ve Parlaklık seçeneğine dokunun
  3. Görünüm altındaki “Karanlık” a dokunun . (Otomatik mod kullanıyorsanız, ayarladığınıza bağlı olarak temanızın aydınlık ve karanlık arasında geçiş yapacağını bilin.)

iOS'ta Gmail’in Karanlık Modunu Etkinleştirme

Tek ihtiyacınız olan şey bu olmalı ; Gmail uygulaması içindeki karanlık moda erişim sağladığınızda, uygulamanın teması otomatik olarak değiştirilmelidir. Ancak, iOS’ta sistem genelinde bir görünüm elde etmek için Işık Tarafı’na gidiyorsanız, ancak Gmail’inize neden olursa olsun bir spookier hissi vermek istiyorsanız, uygulama içinde koyu modu da zorlayabilirsiniz.

  1. Gmail uygulamanızı yukarı çekin
  2. Sol üst köşedeki hamburger simgesine dokunun
  3. Hepsini aşağı doğru kaydırın ve Ayarlar’a dokunun
  4. Varsa , yeni “ Tema ” seçeneğine dokunun ve “Karanlık” ı seçin.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu