TeknoDiot
     
     
     

iOS’ta Gmail’in Karanlık Modunu Etkinleştirme

iOS'ta Gmail’in Karanlık Modunu Etkinleştirme

iOS Gmail karanlık mod nasıl etkinleştirilir? Sonunda, en sevdiğim e-posta uygulaması karanlık moduna geçiyor.

Eğer şanslıysanız, iOS ve Android‘de Gmail’deki yeni özellikten zaten yararlanabilirsiniz. Karanlık modu etkinleştirmek için hızlı bir rehberle geliyoruz.

Google’ın mail servisi Gmail kullanıcılarına karanlık mod özelliği sunuluyor. Bunu denemeden önce Gmail’in en son sürümünü App Store’da çalıştırdığınızdan emin olun ve hala karanlık modu etkinleştiremiyorsanız, bir hafta içinde tekrar kontrol etmek için kendinize bir hatırlatıcı ayarlayın ve tekrar deneyin.

iOS için Gmail’de karanlık modla başlamak için, iOS’un içindeki sistem genelindeki karanlık temasını açmak isteyeceksiniz:

  1. Gmail ayarları
  2. Ekran ve Parlaklık seçeneğine dokunun
  3. Görünüm altındaki “Karanlık” a dokunun . (Otomatik mod kullanıyorsanız, ayarladığınıza bağlı olarak temanızın aydınlık ve karanlık arasında geçiş yapacağını bilin.)

iOS'ta Gmail’in Karanlık Modunu Etkinleştirme

Tek ihtiyacınız olan şey bu olmalı ; Gmail uygulaması içindeki karanlık moda erişim sağladığınızda, uygulamanın teması otomatik olarak değiştirilmelidir. Ancak, iOS’ta sistem genelinde bir görünüm elde etmek için Işık Tarafı’na gidiyorsanız, ancak Gmail’inize neden olursa olsun bir spookier hissi vermek istiyorsanız, uygulama içinde koyu modu da zorlayabilirsiniz.

  1. Gmail uygulamanızı yukarı çekin
  2. Sol üst köşedeki hamburger simgesine dokunun
  3. Hepsini aşağı doğru kaydırın ve Ayarlar’a dokunun
  4. Varsa , yeni “ Tema ” seçeneğine dokunun ve “Karanlık” ı seçin.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Assassin’s Creed Origins’in Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Spotify’ın Derdi Başından Aşkın!

Buğra Noyan

Steam’de Call of Duty Oyunlarında Hafta Sonu Fırsatları Başladı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.