Tiktok Takipçi Satın Al

iOS 14’ün Bu Yeniliği Android Kullanıcılarını iPhone’a Geçirebilir

Büyük iOS 14 güncellemesi, geliştiricilerin iki kaynağın önerdiği şekilde denetim merkezine widget eklemesine izin verebilir.

iOS 14 üçüncü parti widget uygulamalarını destekleyebilir. Son zamanlarda ana ekran widget’larının hala bu yıl için kartlarda olduğunu bildiren güvenilir bir kaynak olmadığından, belki de orijinal widget görüntüsü aslında Denetim Merkezi’nin yenilenmiş bir versiyonunu göstermişti. Bu benim için en gerçekçi geliyor, özellikle COIVD-19’un neden olduğu tüm aksamalarla.


Birçok iPhone kullanıcısı App Store üzerinde yer alacak Widget uygulamaları sayesinde kendilerine has bir denetim merkezi oluşturabilir gibi duruyor. Özellikle Apple bu özelliği iOS 14 güncellemesi ile birlikte kullanıcılara sunduğu zaman, mobil uygulama geliştiricilerinde farklı bir yol açmış olacaktır.

Birçok sağlam sızıntılardan alınan bilgilere göre iOS 14 üçüncü parti widget uygulamalarını destekleyecek yönünde. Eğer bu tür özelleştirme seçenekleri iOS sürümüne geldikçe Android cephesinden bile kullanıcı çalabilir gibi duruyor.  İlerleyen dönemde yeni iOS sürümü Apple tarafından tanıtıldığı zaman hep birlikte göreceğiz.

iOS 14'ün Bu Yeniliği Android Kullanıcılarını iPhone'a Geçirebilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu