TeknoDiot
   
   

iOS 13 Uygulamaları Silmeyi Kolaylaştıracak

iOS 13 Uygulamaları Silmeyi Kolaylaştıracak

iOS 13 uygulamaları silmeyi kolaylaştıracak.Uygulamaları iOS cihazınızdan silmek mi istiyorsunuz? X düğmesini tıklatmak ve uygulama bitinceye kadar uygulama simgesine uzun süre basmakla ilgili bir kaç yol var.

Ancak Apple, gelecek iOS 13 güncellemesinde kullanıcıların uygulamalarını silmelerini kolaylaştıracak. Apple şimdi kullanıcıların güncelleme listesi üzerinden uygulamaları silme yeteneğini de içeriyor gibi görünüyor. Bilinmeyenler için, güncelleme listesi telefonunuzda güncellenmeyi bekleyen yüklü uygulamaların bir listesini bulacağınız App Store’un bir parçasıdır.

Ancak, iOS 13‘teki değişiklik, bu uygulamaların yalnızca güncellenebileceği anlamına gelmez, aynı zamanda bir uygulama üzerinde sola kaydırmanın da onu silme seçeneği getireceği anlamına gelir.

iOS 13 Uygulamaları Silmeyi Kolaylaştıracak

[sp-related style=”dark” id=”48735″]

[sp-related style=”dark” id=”48825″]

Silme seçeneğini yukarı çeker, daha sonra kullanıcılar bundan sonra söz konusu uygulamanın silinmesini onaylamak zorunda kalırlar. Her zaman çığır açan bir özellik olmamakla birlikte, kullanıcıların uygulamaları silmek için artık ekstra bir seçenek olduğu gerçeği, uygulamanın genel kullanıcı dostu olmasına yardımcı olmalıdır.

iOS 13′ün daha sonra muhtemelen yeni iPhone’larla birlikte yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak bu özelliğin şimdiden o zamana kadar değişip değişmeyeceği görülüyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.