Tiktok Takipçi Satın Al

iOS 13.4 Sürümü Bugün Yayınlanacak! iOS 13.4 Türkiye’de Saat Kaçta Yayınlanacak?

Apple’ın iOS 13.4 güncellemesini Bugün tüm iPhone kullanıcıları için yayınlaması bekleniyor.

Peki iOS 13.4 Türkiye’de ve diğer ülkelerde saat kaçta yayınlanacak? Gelecek güncellemeyi dört gözle bekliyorsanız ancak ne zaman yayınlanacağını bilmiyorsanız, bu haberimizde detayları sizlere aktarmış olacağız.


iOS Apple’ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod touch ve iPad’de de kullanılan mobil işletim sistemidir. 2007 – 2010 yılları arasında “iPhone OS” isminde idi. Yayınlanma süresini kontrol etmek istiyorsanız, ilişkili saat dilimlerine sahip bölgelerin oluşturulmuş listesine göz atın.

Yeni iOS sürümü ne zaman yayınlanacak?

Yeni iOS kararlı güncellemesi bugün Türkiye saati ile ne zaman kullanıcılarla buluşacağı açıklandı. Tüm dünya ülkelerinde bu güncellemenin ne zaman yayınlanacağı bir tablo üzerinde aktarılmış durumda.

iOS 13.4 Sürümü Bugün Yayınlanacak! iOS 13.4 Türkiye'de Saat Kaçta Yayınlanacak?

Yeni iOS sürümü beta aşamasındaydı ve bugün kararlı güncellemesi yayında olacak. Şirket şu ana kadar beş beta sürüm yayınladı ve hepsi kararlı olarak kullanıcılar için yayınlanacak. Şirketin yeni güncellemenin çıkış tarihini resmi olarak açıklamadığını ancak bugün gelmesi bekleniyor.

İlişkili saat dilimleriyle tasarlanmış bölgeler listesine bakmadan önce, yeni güncellemenin sunduğu özellik ve değişikliklerin sayısı göz önüne alındığında önemli bir güncelleme olduğunu belirtmek önemlidir. Bunun dışında, güncelleme daha iyi kararlılık için önemli hata düzeltmeleri, performans geliştirmeleri ve güvenlik güncellemeleri de getirecektir.

Daha önce de belirtildiği gibi, aşağıdaki resme bakın ve bölgenizle ilişkili yerel saat dilimine göre göz atabilirsiniz. iOS 13.4 güncellemesi Türkiye’de bugün saat 20.00’da yayınlanacak.  Ayrıca yeni sürüm, daha iyi kararlılık için önemli hata düzeltmeleri, performans geliştirmeleri ve güvenlik güncellemeleriyle gelecek.

iOS 13.4 Sürümü Bugün Yayınlanacak! iOS 13.4 Türkiye'de Saat Kaçta Yayınlanacak?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu