Tiktok Takipçi Satın Al

IObit Uninstaller 13: Program Kaldırma ve Dosya Temizleme

IObit Uninstaller 13: program kaldırma ve artık dosya temizlemede daha güçlü!

Dünyanın önde gelen sistem yardımcı programları sağlayıcısı IObit, IObit Uninstaller’ın yeni sürümünü duyurdu. IObit Uninstaller 13, istenmeyen programların, kötü amaçlı veya reklam dolu tarayıcı eklentilerinin ve Windows Uygulamalarının düzenli kaldırılmasında mükemmel bir iş çıkarır. Aynı zamanda, temel kaldırma yeteneklerini aşarak belirsiz artık dosyaları, geçici dosyaları ve gizlilik izlerini verimli bir şekilde tespit eder ve kaldırır, kullanıcılara daha hızlı ve daha güvenli bir PC deneyimi sunar.

Birçok Windows kullanıcısı, temel kaldırıcı ile programı tamamen sildikten sonra bile sistemde hala birçok inatçı artık dosyanın kaldığını, bu dosyaların bilgisayarda çok fazla yer kapladığını ve PC’nin eskisinden daha yavaş hale geldiğini paylaşmıştır. Bu durum, kullanıcıların güçlü bir üçüncü taraf kaldırıcı arayışına girmesine neden olur. Geliştirilmiş tarama algoritmaları sayesinde, IObit Uninstaller 13 bu sorunu kolayca aşarak dakikalar içinde daha fazla artık dosyayı tespit edip temizleyebilir.


Ayrıca, programların gelecekte daha kapsamlı kaldırılması için geliştirilmiş Kurulum İzleyici, başlangıç öğeleri, sistem hizmetleri, zamanlanmış görevler, DLL kayıtları ve kurulum sürecinde oluşturulan diğer öğelerin daha kesin bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Geliştirilmiş işlevsellik, program kaldırmada daha yüksek hassasiyet ve kapsamlılık sağlamak amacıyla, geleneksel bir taramanın gözden kaçırabileceği belirsiz artık dosyaları etkili bir şekilde tespit etmeyi amaçlar.

Bir program ve artık dosya temizleyiciden daha fazlası olan IObit Uninstaller 13, kapsamlı bir yazılım yöneticisidir. Tüm yönleriyle Yazılım Sağlığı, yazılımların sağlığını akıllıca izler ve kullanıcılara gizli yazılım izinlerini yönetme, gereksiz başlangıç öğelerini devre dışı bırakma ve can sıkıcı açılır bildirimler ile istenmeyen reklamları engelleme olanağı tanır. Bu, tüm yazılımların daha sorunsuz çalışmasını sağlar ve sistemin güvenlik risklerini azaltır.

Buna ek olarak, IObit Uninstaller 13, PC performansını artırmak için iki yeni özellik ekler. Yazılım Uyku Modu, kullanıcıların çalışmayan yazılımları kolayca uyku moduna geçirmesine yardımcı olan yeni eklenen özelliklerden biridir, böylece bilgisayar daha hızlı çalışır. Kullanıcılar bu programları tekrar kullanmak istediklerinde, Yazılım Uyku Modu onları otomatik olarak yeniden etkinleştirebilir. Diğer yeni özellik olan Yazılım Gereksiz Dosyalar, yazılım kullanımı sırasında oluşturulan geçici dosyaları ve gizlilik izlerini tamamen temizlemeye yardımcı olarak daha fazla disk alanı boşaltır ve çevrimiçi gezinmeyi daha güvenli hale getirir.

IObit’in Ürün Direktörü Wang Bing’e göre, “Temel kaldırıcı, kullanıcıların bilgisayarlarından programları tamamen yok etmek için gerekli güce sahip değildir, bu da artık dosyalar, kayıt defteri girdileri ve hatta boş klasörlerin geride kalmasına neden olur. Biz her zaman kullanıcılara temiz bir PC ve daha güvenli bir çevrimiçi gezinme deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu yüzden burada, kullanıcılara daha temiz, daha sorunsuz ve daha güvenli bir PC sağlamak için program ve artık dosya temizlemede daha güçlü olan IObit Uninstaller 13‘ü tanıtıyoruz.”

IObit Uninstaller 13 şimdi IObit’te mevcut. Windows 10, Windows 11,  8/8.1, 7, XP ve Vista’yı destekler.

IObit Uninstaller 13 Hakkında

IObit Uninstaller, istenmeyen programları, kötü amaçlı/reklam tarayıcı uzantılarını ve Windows 10’daki uygulamaları kaldırın ve güvenli bir yol sağlayan, size temiz bir bilgisayar ve güvenli ve sorunsuz bir çevrimiçi gezinme deneyimi sunan mükemmel bir kaldırma aracıdır.

IObit Uninstaller 13, kullanıcıların her türlü istenmeyen, gereksiz, inatçı programları, Windows uygulamalarını, reklam eklentilerini, araç çubuklarını ve hatta gereksiz dosyaları ve artık dosyaları hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kaldırmalarına olanak tanıyan mükemmel bir kaldırıcıdır. Yeni eklenen Yazılım Uyku Modu ve Yazılım Gereksiz Dosyalar, kullanıcılara çalışmayan yazılımları uyku moduna geçirme ve daha fazla geçici dosya ve gizlilik izini temizleme olanağı sağlayarak daha temiz ve güvenli bir PC sunar.

IObit Uninstaller 13: Program Kaldırma ve Dosya Temizleme

Ne gibi yenilikler var?

  • Yeni Yazılım Hazırda Bekletme özelliği, daha hızlı bir bilgisayar için kullanmadığınız yazılımları uyku moduna geçirmenize yardımcı olur
  • Yeni Yazılım Yedek Dosyaları, yazılımı kullanırken oluşturulan geçici dosyaları ve gizlilik izlerini temizleyebilir
  • Daha kapsamlı ve ayrıntılı kurulum günlükleri sağlamak için Geliştirilmiş Kurulum Monitörü
  • Daha fazla artığı tespit etmek ve temizlemek için tarama algoritmaları geliştirildi
  • Daha popüler yazılımların güncellenmesini desteklemek için Yazılım Güncelleyici veritabanı %20 oranında genişletildi
  • Çalışan programın kesintiye uğraması sorununu çözmek için otomatik güncelleme süreci optimize edildi
  • Desteklenen 39 dil

IObit Uninstaller 13: Program Kaldırma ve Dosya Temizleme

Zahmetsiz Kaldırma ve Kapsamlı Temizleme

IObit Uninstaller sadece normal bir kaldırma işlemi gerçekleştirirken harika bir iş çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda paket yazılımlardan ve inatçı programlardan kolayca kurtularak temel kaldırma özelliğini de aşar. Paket yazılım kaldırma fikriyle ortaya çıkan ilk kaldırma programı olan IObit Uninstaller, paket yazılımları yeni yüklendiğinde tespit etmek için gelişmiş algoritmalar kullanır ve istenmeyen tüm paket yazılımları rahatça ve zamanında kaldırmanıza yardımcı olur. Benzersiz İnatçı Program Kaldırıcı, 2000’den fazla inatçı programın kaldırılmasını destekler ve tüm artıkların hiç var olmamış gibi tamamen kaldırılmasını sağlar. Buna ek olarak, Force Uninstall+ eksik kaldırma kayıtları veya yerleşik kaldırıcı hataları nedeniyle rutin bir şekilde kaldırılamayan programları kaldırmanıza ve ilgili tüm dosyaları kolayca temizlemenize yardımcı olur.

IObit Uninstaller 13: Program Kaldırma ve Dosya Temizleme

Gerçek Zamanlı Yükleme Monitörü

Install Monitor, program kurulumunu takip etmek için güvenli bir yol sağlar. Başlangıç öğelerini, sistem hizmetlerini, zamanlanmış görevleri, DLL kayıtlarını ve yükleme işlemi sırasında oluşturulan diğer öğeleri, programın gelecekte kapsamlı bir şekilde kaldırılması için kaydeder.

Akıllı Yazılım Sağlığı

Yazılım Sağlığı, yazılımınızın sağlığını akıllıca izler ve size gizli yazılım izinlerini yönetme, rahatsız edici açılır pencere bildirimlerini engelleme, gereksiz kurulum dosyalarını temizleme ve kötü amaçlı yazılımları ve tarayıcı uzantılarını kaldırma gücü verir; bu da tüm yazılımlarınızın daha sorunsuz çalışmasını sağlar ve sisteminizin güvenlik risklerini azaltır. Dahası, yeni Yazılım Hazırda Bekletme özelliği, bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için kullanmadığınız yazılımları kolayca uyku moduna almanıza yardımcı olur ve yeni Yazılım Yedek Dosyaları, daha fazla disk alanı açmak için yazılımı kullanırken oluşan geçici dosyaları ve gizlilik izlerini tamamen temizlemenize yardımcı olur.

IObit Uninstaller 13: Program Kaldırma ve Dosya Temizleme

Güçlü Araçlar

Önemli kaldırma ve temizleme özelliklerini bir kenara bırakırsak, çok sayıda yazılım güncelleyici ve dosya parçalayıcı arasında hala değerli bir adaydır. Yazılım Güncelleyici, sürekli genişleyen veritabanı ile yüklü programlarınızı otomatik olarak her zaman güncel tutar. File Shredder artık daha kapsamlı ve kurtarılamaz dosya parçalama için birden fazla parçalama yöntemini destekliyor.

IObit Hakkında

2004 yılında kurulan IObit, Windows, Mac ve Android OS için yenilikçi sistem yardımcı programları sağlayarak operasyonel performansı büyük ölçüde artıran ve bilgisayarları ve mobil cihazları güvenlik tehditlerinden koruyan çözümler sunar. IObit, 100’den fazla ödülle tanınan bir sektör lideridir ve dünya çapında 500 milyondan fazla indirme sayısına sahiptir. www.iobit.com

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu