Tiktok Takipçi Satın Al

Murat Can Ünverdi: Instagram’da Kapanan Hesapları Açan Firma

Birçok insan Instagram hesabının çeşitli nedenlerden dolayı kapatılmasından muzdarip. Bu nedenlerden bazıları; normal dışı kabul edilebilecek düzeyde birilerini takip etme, takipten çıkma, fotoğraf beğenme vb.

Bu gibi durumlar söz konusu olduğu zaman Instagram herhangi bir bildirim yapmaksızın hesabınızı kapatıyor. Hesap kapatıldığı zaman da hiçbir şekilde erişmek mümkün olmuyor. Bu şekilde kapanan Instagram hesabını geri açmak imkansız değildir. Bunun için kendi başınıza deneyebileceğiniz yöntemler var. Eğer işin içinden çıkamazsanız da bu konuda size yardımcı olabilecek kişi ve kuruluşlar mevcut.


Instagramda kapanan hesapları açma konusu gündeme geldiğinde oldukça başarılı bir isim çıkıyor karşımıza; Murat Can Ünverdi. Bu konudaki başarısı sayesinde kendisi kısa sürede sektörde nam yaptı. Yeni Medya Şirketler Grubu CEO’su olarak çalışan Murat Can bey, kapanan hesabınızı açmanın yolları hakkında bizleri bilgilendiriyor.

Konu bazı kullanıcılar için teknik olarak zor göründüğü zaman bilgili kişiden hizmet alıyorlardır. Bu hizmeti de Türkiye’de Murat Can Ünverdi en iyi şekilde sunuyor olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi de başarmış durumdadır. Murat Can Ünverdi’ye Instagram hesabı üzerinden veya resmi web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Murat Can Ünverdi: Instagram'da Kapanan Hesapları Açan Firma

Instagram’da kapanan hesaplar nasıl açılır?

Başlangıç olarak Instagram hesabınızın neden kapandığını biliyor olmalısınız. Bunu öğrenmek için e-posta adresinizi kontrol edin ve gelen postalarınıza bakın. Instagram tarafından gönderilen hesbınızı neden kapatıldığına dair bir içeriği olan bir posta bulacaksınız.

Alternatif olarak hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda hesabınızın neden kapatıldığını belirten, “Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatıldı.” gibi bir mesaj göreceksiniz. Eğer durum bu ise Instagram ekibine itiraz başvurusunda bulunmanız kapanan Instagram hesabını açma konusunda genellikle yeterli olacaktır.

Kapanan hesabı açma formu

Kapanan Instagram hesabınızı geri açma formunu doldurarak başlayabilirsiniz. Sonrasında kodla beraber çekeceğiniz fotoğrafınızı Instagram’a gönderip onay verilmesini beklemeniz gerekli. Ortalama 24-72 iş saati içerisinde Instagram itiraz talebinize geri dönüş yapacaktır. Ancak Instagram hesabınızda yüzünüzün göründüğü hiç bir fotoğraf yok ise fotoğraftaki kişinin siz olduğunuza dair yeterli kanıt olmaması sebebiyle başvurunuz reddedilecektir.

Murat Can Ünverdi: Instagram'da Kapanan Hesapları Açan Firma

Instagram hesabım profil fotoğrafı sebebiyle kapatıldı

Son zamanlarda Instagram’da profil fotoğrafı yapılınca hesabın kapanmasına sebep olan bir fotoğraftan söz ediliyor. Kullanıcılar bazen deneme amacıyla veya farkında olmadan bu fotoğrafı profil fotoğrafı yapıyorlar. Hesabınız bu sebeple kapandıysa, destek sayfasından talep oluşturarak prosedürleri uygulamalısınız. Aynı ilk anlattığımız yöntemdeki gibi bir kimlik doğrulama süreci olacak ve hesabınızın geri açılması için Instagram tarafından inceleneceksiniz.

Başvuru sonucu

İtiraz talebiniz olumlu sonuçlanırsa Instagram hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine bilgilendirme maili gelecek ve hesabınız tekrardan aktif olacaktır. Maalesef kapanan Instagram hesabınızı açmak her zaman bu kolay olmayabiliyor. Bazı hesapları açmak için Instagram’ın destek formunu doldurmak yeterli olmuyor. Eğer siz de kendi başınıza deneyebileceğiniz yöntemleri denediniz ancak olumlu bir cevap alamadıysanız, bu noktada profesyonel destek almanız gerekiyor.

Profesyonel yardım

Murat Can Ünverdi, bu noktada size yardımcı olabilecek profesyonellerden birisi. Bu konuda o kadar başarılı ki çok kısa bir süre içinde sektörde isim yapmış durumda. Sizin için Instagram ekibi ile gerekli görüşmeleri sağlayıp hesabınızı geri almanızı sağlıyor. Son olarak detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram nedir? Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu