Instagram'a Sesli ve Görüntülü Arama Gelecek!

Instagram’a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Yolda!

Abone Ol 

Instagram’ın güncellenen uygulama paketinde görüntülü ve sesli arama özellikleriyle alakalı dosyalara rastlandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan söylentiler, görsel odaklı sosyal paylaşım platformu Instagram‘ın video ve sesli arama özellikleri üzerinde çalıştığı yönündeydi. Instagram ve Instagram Direct için hazırlanan yeni Android uygulamalarında, bu özelliklere dair izlere rastlandı!

Instagram'a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Yolda!

GÖRÜNTÜLÜ ARAMA DOSYALARINA RASTLANDI

Uygulama paketini (APK) inceleyen bağımsız geliştiriciler, sesli ve videolu arama özellikleriyle alakalı ‘call.png’, ‘video_call.png‘ ve ‘action_call.png‘ isimli görsel dosyalara rastladı.

Uygulama geliştiricileri, yeni özellikleri devreye sokmadan önce ilgili dosyaları önceki sürümlerde uygulamalarına yerleştirebiliyor. Tahminler, Instagram‘ın sonraki sürümlerinde sesli ve görüntülü arama özelliklerini en kısa sürede İNSTAGRAM platformuna ekleyeceği yönünde yoğunlaşıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12722″]

RAKİBİ 3 YILDIR KULLANIYOR

Instagram'a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Yolda!

Instagram‘ın sesli ve görüntülü arama özelliklerini devreye sokmaya hazırlanması sürpriz değil. Sosyal Ağda milyonların beğenisini kazanmış popüler uygulama SnapChat, zaten hali hazırda bu özelliği 3 yıldır bünyesinde barındırıyordu.. Çoğunluk her ne kadar İnstagram kullanmayı tecih etse de, SnapChat, İnstagram’dan bir adım önde. İnstagram’ın bu durumdan kurtulması için yeni atılımlar ve yeni özellikler kullanıcılara sunması gerekecek..

Göz atın:   BTK ve Google’ın Yeni Projesi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!