Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram’da Yeni Dönem

Instagram’ı Facebook satın aldıktan sonra gerçekten çok gelişti. Kullanıcıların istediklerini yerine getiren Instagram’dan bir yenilik daha geldi.

Instagram, sunmuş olduğu güncellemelerle Direct’i gelişmiş özelliklere sahip bir günlük mesajlaşma platformuna dönüştürmeye devam etmekte. Bugün itibari ile Instagram sesli mesaj devri, tüm kullanıcılar için başlıyor. Uzun zamandır WhatsApp’da yer alan bu özellik şimdilerde de dünyanın en popüler sosyal medya mecrası Instagram’da kullanılacak. Her ay artık neredeyse bir yenilikle karşımıza çıkmayı başaran Instagram, bu sefer sesli mesaj desteği ile karşımızda.

[sp-related style=”dark” id=”27721″]

Instagram'da Yeni Dönem

Instagram kullanıcılarının Direct Mesaj (DM) platformunda günlük yazışmalar için de kullanılabilecek bir platform yani WhatsApp gibi bir sürekli aktif hale dönüştürmek istenmekte.

Facebook Messenger üzerinde bulunan ses kaydedicisine görsel olarak oldukça benzeyen kaydedici animasyonları, WhatsApp’tan aşına olduğumuz üzere ses kaydedicisi gibi bas konuş tarzında bir çalışma biçimiyle çalışıyor.Bu sabah saatlerinde yeni bir güncelleme ile sesli mesaj özelliği aktif edilmiş oldu.

[sp-related style=”dark” id=”20095″]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu