Instagram Sesli Mesaj Özelliği Geldi

Instagram’da Yeni Dönem

Abone Ol 

Instagram’ı Facebook satın aldıktan sonra gerçekten çok gelişti. Kullanıcıların istediklerini yerine getiren Instagram’dan bir yenilik daha geldi.

Instagram, sunmuş olduğu güncellemelerle Direct’i gelişmiş özelliklere sahip bir günlük mesajlaşma platformuna dönüştürmeye devam etmekte. Bugün itibari ile Instagram sesli mesaj devri, tüm kullanıcılar için başlıyor. Uzun zamandır WhatsApp’da yer alan bu özellik şimdilerde de dünyanın en popüler sosyal medya mecrası Instagram’da kullanılacak. Her ay artık neredeyse bir yenilikle karşımıza çıkmayı başaran Instagram, bu sefer sesli mesaj desteği ile karşımızda.

[sp-related style=”dark” id=”27721″]

Instagram'da Yeni Dönem

Instagram kullanıcılarının Direct Mesaj (DM) platformunda günlük yazışmalar için de kullanılabilecek bir platform yani WhatsApp gibi bir sürekli aktif hale dönüştürmek istenmekte.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Facebook Messenger üzerinde bulunan ses kaydedicisine görsel olarak oldukça benzeyen kaydedici animasyonları, WhatsApp’tan aşına olduğumuz üzere ses kaydedicisi gibi bas konuş tarzında bir çalışma biçimiyle çalışıyor.Bu sabah saatlerinde yeni bir güncelleme ile sesli mesaj özelliği aktif edilmiş oldu.

[sp-related style=”dark” id=”20095″]
Göz atın:   Instagram Hesabı Nasıl Silinir? Instagram Hesap Kapatma İşlemi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu