Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı

Abone Ol 

Instagram, QR kod üzerinden Instagram hesaplarına ulaşma özelliğini hayata geçirdiğini açıkladı.

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır.

İnsanların ilgi alanları ve arkadaşları etkileşime geçmelerini ve yeni insanlar keşfetmelerini kolaylaştırmayı amaçlayan Instagram, QR kodu özelliği ile insanların özellikle işletmelere daha kolay bir şekilde erişmelerini sağlamayı hedefliyor.

Dünya genelinde daha fazla işletme tekrar kapılarını açarken, Instagram QR kodu özelliği ile işletmelere Instagram kullananların yanı sıra kullanmayan insanlara da ulaşma imkanı sağlıyor. İnsanlar işletme hesabına ait QR kodunu okutarak işletmenin Instagram hesabına ulaşabilecek ve bilgi alabilecek.

Tüm Instagram kullanıcıları profil menüsünden kendi QR kodlarına erişebilecek; Instagram Stories kamerası, Instagram QR kod kamerası veya QR kod tarayabilen herhangi bir kamera ile diğer hesapların QR kodlarını tarayabilecek ve hesabı görüntüleyebilecek.

Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı

Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı

Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı

Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı Instagram İçin Yepyeni Özellik Kullanıma Açıldı

Göz atın:   PUBG Mobile 0.16.5 Güncellemesi Sunuldu! (Royale Pass 11)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu