Tiktok Takipçi Satın Al

Meta, Instagram İçin Ücretli Abonelik Hizmeti “Meta Verified”i Duyurdu!

Meta Verified Nedir?

Meta, Facebook ve Instagram kullanıcılarının doğrulanmış bir hesap için ödeme yapmasına izin veren yeni bir abonelik hizmetini test ettiğini duyurdu.

Meta Verified, web’de ayda 11,99 ABD Doları (11,23 Avro) veya Apple ve Android işletim sistemlerinde ayda 14,99 ABD Doları (14 Avro) karşılığında satışa sunulacak.


Şirket, bir abonelik hizmeti başlatırken Twitter’dan kopyalıyor. Geçen yılın sonlarında Twitter, hesaplarını mavi bir çekle doğrulayan Twitter Blue için kullanıcılardan ayda 8 ABD doları ücret almaya başladı.

Pazar günü sosyal medya hesaplarında Meta Verified’ı duyuran CEO Mark Zuckerberg, testlerin bu hafta Yeni Zelanda ve Avustralya’da başlayacağını ve hizmetin yakında diğer ülkelere de sunulacağını söyledi. Meta, daha önce doğrulanan tanınmış kişiler ve diğer kişilerin değişiklikten etkilenmeyeceğini söyledi.

Meta, Instagram İçin Ücretli Abonelik Hizmeti "Meta Verified"i Duyurdu!

Meta Verified, etkileyicileri ve sosyal medyayı işleri için kullanan ancak dikkate değer kamuya mal olmayan diğer kişileri hedefliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu